2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم فقط اب عسل زعفرون بخور! با پودر بادام قاطی بکن! 

چاره ای نیست باید تحمل کنی! 

اگرم خودب خود افتاده یه چکاپ دهانه رحم بده! 

اب عسل زعفرون باعث میشه کمتر بهش فکر کنی! 

من دوبار سقط داشتم! چاره ای نیست! تازه دارم بهتر میشم

عزیزم من تجربه شو دارم هرگز کامل از ذهنت پاک نمیشه اما گذر زمان تا حدودی کم رنگش می‌کنه من تند تند ذکر میگفتم و میگفتم حتما حکمتی بوده خدایا تو صبر من رو میسنجی من صبر میکنم اگر این دنیا هم نتیجه اش رو ندیدم اون دنیا برام جبران می‌کنی 

من دوبار تجربه کردم

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2738
چرا دفع شد اخه?  خییییییییلییییییییی سخته میدونم  نمیتونن یک سفر کوتاه برین روحیتون عوض ...

نمیدونم چرا پریروز رابطه داشتیم میگم شاید برااونه اما ازاون ورم میگم کاره خدا بی حکمت نیست شاید توی یدروزی نطفش بسته شد اگه خدا میخاست میموندش,قراربود بریم مسافرت تا فهمیدم باردارم گفتم نریم اما الان دیگه قراره سه شنبه اینا بریم آخه من شهرغریبم کسیو ندارم فقط خودمو شوهرم دارم دق میکنم بخدا

😭😭😭😭😭😭😭برام دعاکن توالان بارداری?

الان مشکوکم جلوگیری داشتم اما علایم دارم منتظرم پریود بشم! اگر نشد آز بدم 

عزیزم من دعا میکنم برات خیلی سخته خیلی! اما دردهای سختری هم هست در مورد سقط زایمان ک یه ذره تو سایت بچرخی میبینی و میگی خداروشکر من اینطوری نشدم! 

الان فقط به خودت اجازه بده گریه کنی ولی حتما اب عسل زعفرون و گل گاوزبون رو بخور 

استارتر اگر هم بدون درد سقط کردی یعنی در حد پریود  خداروشکر کن! ک اگر مث من با درد و بدختی بود ...

نه دردنداشتم بی درد بودش ،الهی بمیرم برات خیلی سخته واقعااا

نمیدونم چرا پریروز رابطه داشتیم میگم شاید برااونه اما ازاون ورم میگم کاره خدا بی حکمت نیست شاید توی ...

ان شاله برید سفر روحیتون عوض شه 

خدا به قلبت آرامش بده عزیزم 😍😍😍😍

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706