2703
2553
عنوان

واکسن ۶ سالگی دخترم اونایی که تجربه دارین به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 28725 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی😭بچه من سر هجده ماهگی تشنج کرد حالا واسسه شش سالگی چیکار کنم؟باز تشنج نکنه

خدا نکنه عزیزم...شما اصلا ازش غافل نشو...مدام پاشویه اش کنایه سوپ جعفری و مرغ هم درست کن بهش بده خیلی برا مقاومت بدنش خوبه...

2456
اگه روز اول کمپرس سرد مرتب بزاری روز دوم گرم 6ساعت یبارم بهس تب بر بدی اذیت نمیشه خودم دوتا بچه دارم ...

راست میگین شاید اینایی که میگن عوارض نداشته واسه همین بوده ببینم میتونم بهش یه قاشق شربت بدم

2714
خدا نکنه عزیزم...شما اصلا ازش غافل نشو...مدام پاشویه اش کنایه سوپ جعفری و مرغ هم درست کن بهش بده خیل ...

اون موقع هم دارو داده بودم تبشم ۳۸ بود گفتم خوبه دیگه پاشویه نمیخواد راحت داشت میخندید بازی میکرد یهویی بیهوش شد بعدشم بردم بیمارستان سه شبانه روز بستری شد دکترا گفتن تشنج هجده ماهگی ارثیه چون باباشم داشته البته واسه شش سالگی خب بزرگتر میشه امید دارم که بدنش قویتر باشه خدا کنه 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
راست میگین شاید اینایی که میگن عوارض نداشته واسه همین بوده ببینم میتونم بهش یه قاشق شربت بدم

من  سرواکسنای بچه هام روز اول مرتب تب بر دادم کمپرس گذاشتم روز دوم خوب بودن روزی دوبار تب بر میدادم.

یعنی تو دو مرحله ؟

نه عزیزم این واکسن در واقع سه تاست که اگر درست بگم دیفتری رو برای بعضی بچه ها مثل ضایعات مغزی و تشنج و اینا حذف میکنن که میشه دوگانه راستش دختر منم تو دوسالگی یک تصادف بد داشت واسه همون خیلی میترسیدم به خدا توکل کن انشالله که هیچی نمیشه

2706