2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلییییییی چیزا برام عجیبه

اینکه مردی هنوز زنشو میزنه

اینکه انقدررررر راحت خیانت میکنه

اینکه خانوما با خانواده شوهرشون انقدرررررر بدن

اینکه یسریا خالی میبندن 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2728
یکیش ترکوندن های بی خودیه که جزو عجایبه ولی از اون نظر بخوای بدونی بعضی ها یه داستان های عجیبی تعری ...

حالا از اون عجیب تر پریروز یکی تاپیک زده بود درمورد بابای دوستش میخواست یه چیزی بگه اولشم گفت گزارش نزنید توروخدا تا بگم اولشم بنده خدا گفت گوشیم خرابه یکم طول میکشه اسکرین بزارم شاید باورتون نشه ترکوندن هنوز استارتر هیییییچ حرفی نزده بود.هیییچ حرفی😐

😎😎😎
بی دلیل دروغ های شاخ دار میگن این که بعضیا اینقدر خشنن با همه مثل داعشیا!دور از جون❤

اره دقيقا 

تو تاپيك قبلي منو ببين چجوري باهام برخورد كردن 

من وقعا از اين ك گفتن زشتم ناراحت نيستم از اين ناراحتم ك براشون مهم نيس طرز حرف زدنشون حالا اگ يكي باشه ك واقعا دلش ب ماها خوش باشه و اينجور برخورد كنيم خيلي دلش ميشكنه

بی حیایی 

میان تاپیک میزنن ما گرمیم دعا کنید شوهر کنم

یکی دیگه میگه چی بگم.....

کلا خیلی بی حیایی بیداد کرده

به راحتی فحش میدن و بی احترامی میکنن 

برا همه چیزم میگن طلاق. یه راه حل نمیدن 

مردم مریضن ها! فقط گزارش می زنن عقده این

آخه خب تو گزارششون چی نوشتن علتو استارتر تو همون پست اول اینارو گفت دیگه هیچ پستی نزاشته بود ترکوندن.اینا از عقده گذروندن اوضاشون خیلی خرابه خدایی

😎😎😎

یکی وجود آقا تو نی نی سایت .

بعد اینک بعضی از خانم ها اینقد راحت در مورد مسائل شخصی و خصوصی روابط زناشویی شون تاپیک میزارن.(البته امیدوارم ک واقعا خانم باشن).

و گذاشتن عکس کسی و دقت نکردن ب اینک شاید اون کس راضی نباشه ، و ب رسم اعتماد عکسش توی گوشی شماست.

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2706