2726

چن وقتیه سایت شده عزا خونه 

هر چی کتک کاریه

یا مشکلات ناجور

من حالم واقعا بد میشه

امروز با این تایپیک ک از بچه هاش متنفر شده بود کلی انرژی منفی گرفتم

روز قبلش ب خاطر اونی ک برادرزادش گم شده بود تا حد چیز حرررص خردم

بعضیا هم ک دروغکی انقد بدبختی مینویسن ک باز پر بازدید میشه

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

دقیقا میخواستم همینو بگم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای فقط اون مار وحشتناک بود 

ببین همش چار چشمی دارم درو دیوار خونرو نگاه میکنم 

میخاستم به نی نی یار بگم بیخیالش شدم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ب خدا انقد همه مشکلات رادن ک اینا باز شده انرژی منفی توام ب قبلی

خدا رحمت کنه هارلی رو کلی تایپیکای فان میزاش غش غش باهاش میخندیدیم 

الان فقط گریه بازاره

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

اره حالم بد میشه دیگ تو این سایت  قبلا همش فان بود الان خیانت و بدبختی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

حضرت علی میگه مومن اونه که غمش تو دلش و شادیش بیرون باشه

درست میگه اینطوری انرژی منفی تو جامعه پخش نمیشه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بهتره نظر نزارین

من نمیدونم چه جوری انقد سریع پربازدید میشن

یه تاپیک بامزه الان بزنید من بیام نمک بریزم

بیایم از سوتی هامون بگیم  

2706