2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سر پسرم اینجوری نبود. خیلی تغییر کرده

نه بابا این حرفها چیه

خداوند بدن زن رو طوری آفریده که بتونه چندین بچه بیاره و با شیرخودش تغذیه کنه، دقت کرده باشی نوزاد بجز نوک سینه بخشی از هاله رو هم میکشه داخل دهنش و مث حالتی ک پرنده ها تو مستند نوکشونو تو حلق جوجه فرو می کنن اونم نوک و هاله سینه مادرو میکشه تو دهنش و باعث میشه شیر بره تو معده و وارد حلقش نشه

خانم همکار همسرم بچه دومشه ولی نوک سینه هاش مث کسایی ک جراحی زیبایی می کنن خیلی برجسته س و اصلا نمی تونه بدون سوتین باشه

الان ی نی نی کوچیک داره و شیر خودشو میده

منم ک ی نی نی ۱۰ ماهه دارم شیر خودمو میدم

نه بابا این حرفها چیه خداوند بدن زن رو طوری آفریده که بتونه چندین بچه بیاره و با شیرخودش تغذیه کنه، ...

من بچه اولم دنیا اومد نوک سینم تو بارداری پهن شد. یعنی نوکش از اولا خوب بود ولی با افزایش سایز سینم نوکش کم شد. ولی بعد یه مدت سختی کشیدن یواش یواش بزرگ شد و الان خیلی خیلی بزرگه. حتی تو سوتین دستمال میذارم نوکش مشخص نشه. بخاطر همین میگم نکنه بزرگیش دردسر ساز شه

من بچه اولم دنیا اومد نوک سینم تو بارداری پهن شد. یعنی نوکش از اولا خوب بود ولی با افزایش سایز سینم ...

نه بابا، دیدم که بهت میگم،کاملا خیالت راحت باشه، کافیه یک هفته اول مراقبت کنی نوزاد سینه بگیره ک این برا همه نوزادا طبیعیه، بعدش دیگه مشکلی نیس بعضی از مادرا به دختراشون باد میدن قبل از بارداری، به همسراشون بگن برا معاشقه با دهنشون مدام بمکن که بزرگ بشه، اینجوری هم روابط زناشویی بهتری دارن، هم نوکش برجسته و بزرگ میشه و سک سیه، هم برا بچه دار شدن دیگه مشکل تغذیه نوزاد رو ندارن، منتها بخاطر عرف غلط جوامع ما، خیلی از مادرا، به اسم حجب و حیا اینا رو آموزش نمیدن و نتیجه میشه نوزادایی که بعضا بخاطر نوک نداشتن سینه مادر شیرخشکین

2738