2726
عنوان

دخترم و گریه

366 بازدید | 25 پست

دخترم ۷ ساله دیروز صبح اومد بیارم کرد و گریه میکرد که توخواب گلوم گرفته و ترسیدم منم گفتم شاید ابسرد خوردی گلو دردی...

خلاصه دیشب و امشبم گریه که من فکرای بد میکنم نمیتونم بخوابم مثلا میگه میترسم چشمم بیفته تو بدونم و.....

هرچقدر گفتم که ما عروسک که نیستیم و....فایده نداشت اخرشم راستش لجم گرفت گفتم دیگه صدا گریتو نشنوم برو بخواب...

فیلم ترسناک دیده؟؟؟؟

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیززم شاید بچه از چیزی میترسه بزار حرف بزنه از ترسش 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
نه عزیزم 

حتما یه چیزی شنیده 

ازش بپرس کسی حرف ترسناک زده

پیش خودتون بخوابه که احساس امنیت کنه

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
2706