2726

یه استاد این ترم داریم بد داره اذیت میکنه این درس کار عملی داره با همه جنگش میاد شما بگید چیکار کنم بنظرتون این طرز برخورد یه استاد درسته؟

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
      فقط اون فایل روان درمانی عقلانی عاشقتم استارتر

بابا سرویس کرده دفه قبل پیامش داده بودم نگا چطور جوابم داد اینم از الانش

حالا بگو من چ بی ادبی کردم؟؟

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭

از این چت مشخص نیس قضیه چیه اما بعضی از دوستای من که خودشون دانشگاه دولتی درس خونده بودن بعد استاد آزاد و ... میشدن از شدت درس نخونی دانشجوها پیررر میشدن آخرم مدیر گروه مجبورشون میکرد الکی نمره بدن چون دانشجوها خرجی دانشگاهو میدادن   به نظر میاد استاد شما هم حرص زیاد خورده از دست دانشجوهاش دیگه کلا ناامید شده

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706