2733
2734

حاضرید طبقه بالای خانواده شوهر بشینید که یه خونه نوسازه کلید اول180متر و همه چیش قشنگه پارکت کمد دیواری کاغذ دیواری همه چیش جدید و قشنگه من از خونهه خیییییلی خوشم اومده خداییش تو کل دوران عقد هم هیچ چیز بدی از خانواده شوهرم ندیدم ولی از بعد ازدواج میترسم حالا شما حاضرید این خونه رو ول کنید و برید تو یه خونه دورتر از خانوادش اما100متر و رهن گرفتیم زیادم جدید نیست خونهه ولی اگه طبقه بالاشون بشینیم سند به نام شوهرم میزنن

من گفتم جهیزیمو میبرم تو خونه100متریه اخه از مشکلات بعد عروسی میترسم از یه طرفیم دلم اون خونه رو خواسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من طبقه بالا خونه مادرشوهرم بشدددددددددددددت ناراضیم

ماهم تو دوران نامزدی خیلی خوب بودیم، اوناهم خوب بودن ولی بعد از ازدواج اخلاقشون ۱۸۰ درجه فرق کرد

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
2738

خونه خودشونو بدن اجاره پولشو بدن شما برید جایی دیگه خونه بگیرید

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
شگردشونه ک میگن به نام میزنن...بگو باشه اول خونرو به نام بزنید بدش میایم

نه اخه اصلا بشون نمیاد همچین ادمایی باشن خیلی خوبن این خونه رو هم ساختن گفتن هرکی اول ازدواج کرد میشه مال اون 

2706