2726
من خودم تو بچگی ازین که مقایسه میشدم با هم سن و سالام خیلی اذیت میشدم .البته پدر مادرم مقایسه نمیکرد ...

عزیزم منو شوهرم قدمون کوتاه هست ویه دختر یه ساله دارم تا اونجایی که یادم باشه سعی میکنم داخل غذا و فرنی دخترم سویق کامل بریزم که برا رشد قدش عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ي امپولهايي هست ك ميزنن قد بچه بلند ميشه

میترسم احتمالا ضرر داره

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
نه عزیزم گفتم که الان دیگه برام مهم نیست چون میدونم خیلی پیزای دیگه ارزش انسان رو میسازه .من 150. &n ...

۱۵۰ زیاد دیدم تو دوستا و آشناهام چون چاق نیستن رو فرمن خیلی جذابن

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2728
من ۱۶۰‌شوهرم ۱۸۶ الان پسر ۱۵ ماهم‌ از پسر عموی ۱۷‌ماهش‌ بلند تره بدجووور. 

گل پسرتون قدش چنده  پسر منم پونزده ماهشه

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
برا چی بلند بشه مگه شما که قدتون کوتاهه زندگی نکردین؟

زندگی کردیم ولی خوب خیلی اذیت شدم از مقایسه توی بپگی