2410
2553

سلام من و شوهرم قدمونم کوتاهه بچم یک سالشه  چیکار کنیم قدش بلند بشه

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جسارتا البته عزیزم فضولی نمیکنم درصورت تمایل بگو 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2720

من خودم تو بچگی ازین که مقایسه میشدم با هم سن و سالام خیلی اذیت میشدم .البته پدر مادرم مقایسه نمیکردن بقیه این کارو میکدن و باعث شد اعتماد بنفسم پایین بود .ولی وقتی بزرگ تر شدم دیگه برام اصلا مهم نبود ..الان دوست ندارم بچم مثل من اون روزها براش تکرار بشه

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2714
لبنیات خیلی بخوره از حالا هم ببرینش پیش متخصص زیر نظر باشه

به دکتر خودش گفتم میگه الان زوده  باید تو سن نوجوونی شروع کنی..ولی میترسم اون موقع دیر بشه ..

من ۱۶۰‌شوهرم ۱۸۶ الان پسر ۱۵ ماهم‌ از پسر عموی ۱۷‌ماهش‌ بلند تره بدجووور. 

خب همسرتون قدبلنده

خودتونم نرمال هستید

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

برا چی بلند بشه مگه شما که قدتون کوتاهه زندگی نکردین؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
به دکتر خودش گفتم میگه الان زوده  باید تو سن نوجوونی شروع کنی..ولی میترسم اون موقع دیر بشه ..

لبنیات‌ رو بده تو بهش...از الان هم تور بسکتبال یا والیبال تو خونه نصب کن بعد همتشویق کن ب عنوان ورزش اصلی 

من داییم نمیدونم چه سنی بود ولی تو نوجوونی بود امپول رشد بهش میزدن ولی دیر بود براش اگه زود تر رقته بود بهتر میشد  دکترشو عوض کنین از چند تا متخصص و فوق تخصص بپرسین

جسارتا البته عزیزم فضولی نمیکنم درصورت تمایل بگو 

نه عزیزم گفتم که الان دیگه برام مهم نیست چون میدونم خیلی پیزای دیگه ارزش انسان رو میسازه .من 150.  شوهرم 165

2706