1345
1341

جسارتا البته عزیزم فضولی نمیکنم درصورت تمایل بگو 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

من خودم تو بچگی ازین که مقایسه میشدم با هم سن و سالام خیلی اذیت میشدم .البته پدر مادرم مقایسه نمیکردن بقیه این کارو میکدن و باعث شد اعتماد بنفسم پایین بود .ولی وقتی بزرگ تر شدم دیگه برام اصلا مهم نبود ..الان دوست ندارم بچم مثل من اون روزها براش تکرار بشه

1348
من ۱۶۰‌شوهرم ۱۸۶ الان پسر ۱۵ ماهم‌ از پسر عموی ۱۷‌ماهش‌ بلند تره بدجووور. 

خب همسرتون قدبلنده

خودتونم نرمال هستید

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم 
به دکتر خودش گفتم میگه الان زوده  باید تو سن نوجوونی شروع کنی..ولی میترسم اون موقع دیر بشه ..

لبنیات‌ رو بده تو بهش...از الان هم تور بسکتبال یا والیبال تو خونه نصب کن بعد همتشویق کن ب عنوان ورزش اصلی 

به دکتر خودش گفتم میگه الان زوده  باید تو سن نوجوونی شروع کنی..ولی میترسم اون موقع دیر بشه ..

من داییم نمیدونم چه سنی بود ولی تو نوجوونی بود امپول رشد بهش میزدن ولی دیر بود براش اگه زود تر رقته بود بهتر میشد  دکترشو عوض کنین از چند تا متخصص و فوق تخصص بپرسین

جسارتا البته عزیزم فضولی نمیکنم درصورت تمایل بگو 

نه عزیزم گفتم که الان دیگه برام مهم نیست چون میدونم خیلی پیزای دیگه ارزش انسان رو میسازه .من 150.  شوهرم 165

1308
من خودم تو بچگی ازین که مقایسه میشدم با هم سن و سالام خیلی اذیت میشدم .البته پدر مادرم مقایسه نمیکرد ...

عزیزم منو شوهرم قدمون کوتاه هست ویه دختر یه ساله دارم تا اونجایی که یادم باشه سعی میکنم داخل غذا و فرنی دخترم سویق کامل بریزم که برا رشد قدش عالیه

نه عزیزم گفتم که الان دیگه برام مهم نیست چون میدونم خیلی پیزای دیگه ارزش انسان رو میسازه .من 150. &n ...

۱۵۰ زیاد دیدم تو دوستا و آشناهام چون چاق نیستن رو فرمن خیلی جذابن

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
1346