2737
2739
عنوان

عفونت لثه در بارداری

2560 بازدید | 12 پست

سلام دوستان ...از صبح لثه ام درد میکنه و ورم دارم...رفتم دکتر گفت یه ذره عفونت داره ،ولی فقط قطره پرسیکا برام نوشت گفت روزی دو سه بار استفاده کن....کسی بوده تو بارداری لثه اش عفونت کنه.؟ چیکار کردین خوب شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم عسل و نمک دریا رو قاطی کن بزن به لثه هات زود خوب میشه عسل طبیعی باشه نه کارخونه ای 

مرسی عزیزم...والا عسل که بهمون گفتن طبیعیه ،راست و دروغشو خدا میدونه

نمک دریا ندارم ،نمکه معمولی اشکال نداره؟

2738

بهترین روش آب نمکه. درست کن و هر یکی دوساعت لثه هاتو با آب نمک شستشو بده

اگه این کارو بکنی یکی دو روزه خوب میشه و نیاز به دارو نیست

البته خوبم که شد باز چند روز ادامه بده بهتره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

سلام عزیزم شما آخرش با لثه چیکار کردین دارویی مصرف کردین؟من داذوخای خونگی رو امتحان کردم جواب نگرفتم حتی دردشم بیشتر شد الان کل دهن و فک و گوشم درد میکنه.لثه ام جوشای سفید ریزی میزنه که وقتی مسواک میزنم میرن بعد دوباره میان.دندونپزشک گفت بابد بریخیلی پیش متخصص بیماریهای دهان و من الان بیست وهشت هفته ام فکر نکنم بتونن برام کاری بکنن من تنها نگرانیم عفونته که میگن زایمان زودرس یا زبونم لال سقط میاره

الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون
سلام عزیزم شما آخرش با لثه چیکار کردین دارویی مصرف کردین؟من داذوخای خونگی رو امتحان کردم جواب نگرفتم ...

سلام گلم

من با قطره ی پرسیکا که دکتر واسه شست وشو داده بود ،درد لثه ام اصلا خوب نشد ،بلکه دردش وحشتناکترم شد

دوباره رفتم دکتر ،گفت عفونته ،و یه هفته قرص آموکسی سیلین برام تجویز کرد...دکتر دندان پزشک گفت واسه بارداری ضرر نداره و استفاده کن...ولی رفتم دکتر زنان هم پرسیدم ،اونم همین نظرو داشت ،گفت قرص آموکسی سیلین بی خطره در بارداری.. خداروشکر دردش خوب شد

عزیزم ،حتما پیگیری کن ...اگه عفونت باشه ،یه هفته قرص میخوری خوب میشی