2726
عنوان

پرش و اسپاسم عضلات نوزاد

1408 بازدید | 5 پست

سلام دوستان

خواهشا راهنماییم کنید 

نوزادم تو خواب یوهو شدید با گریه بیدار شد بعد بدنش شروع کرد به لرزیدن بقیه حالاتش و چشمها و صورتش طبیعی بود فقط گریه میکرد و میلرزید بعد آروم‌شد یکمی شل شد 

تو بیداری هم‌ بعضی وقتا یوهو خودشو سفت میکنه یک ثانیه یا دستاش میپره یک ثانیه 

بردیم فوق تخصص مغزو اعصاب دکتر  بدو (badv) رییس مرکز طبی کودکان تهران تو انقلاب معاینه کرد نوار مغزیشم دید گفت نرماله ولی قرص کلوزام داده میترسم بدم به بچه اگه چیزیش نیس چرا داده اگر قرص اعصاب رو که احتیاطی نمیدن اونم کلوزام ۱۰ تروخدا بگید چکار کنم ساکن کرجم تو کرج دکتر رونق میگن‌خوبه اما نمیدونم بدم یا نه این دکتر هم‌ رییس مرکز طبی کودکانه آخه نمیدونم چکار کنم درضمن دوتا از فامیلهامون دکتر عمومی هستن گفتن این اصلا تشنج نیست چرا کلوزام داده تشنج چشماش میره حالش خراب میشه بچه اختلال حرکتی پیدا میکنه و و و از اینا 

ببرش یه دکتر خوب شاید یه جاییش درد میکنه مثلا گوشاش یا شکمش دختر من گوشاش درد میکنه جیغ مسزنه سرشو میلرزونه یا شکمش درد میکنه خودشو سفت خشک خشک میکنه جیغ میزنه گریه میکنه

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)

سلام.من تاپیکاتو خوندم.پسرمنم تو6روزگی افتاد از دستم رو زمین .2ماهگی تشنج داشت.و یه مدت دارو خورد الان 15ماهش

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیخوام اصلا بترسونمت گلم ولی بچه ی اشنامون همینجوری میشد بردش دکتر و ازمایش و خیلی کارا کرد اخر برد بیمارستان کودکان گفتن تشنجه بستریش کردن 

یکماه بستری بود 

انشالله که برای بچه ی شما تشنج نباشه و فقط یه تیک باشه که زود رفع میشه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728