2726
عنوان

خوش به حال صدف بیوتی

539 بازدید | 24 پست

چقدر خوشبخته همش تو سفر و خوش گذرانی 

یه شوهر مطیع داره 

کلی هدیه پستی میاد براش 

با سیگما هم همکاری میکنه کل پول پارو میکنه 

اما من چی ؟ 

خب منم دلم یه خونه زندگی و عشق پایدار میخواد خسته شدم از انتظار 

اگر جواب ندادم ببخشید بدجور دلم گرفته

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همچین حسی داشتم آنفالوش کردم خوشبختو😂

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2728

عزیزم اینا درصد بالایی از اونچه که تو اینستا تمایش میذارن شوآفه

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

وای آره منم خیلی دوسش دارم همیشه میگم خوشبحالش اینقدر لوازم آرایش میاد واسش

من خودم یه تیکه سفارش میدم با اینکه میدونمم چیه واسش روز شماری میکنم مامور پست که میبینم ذوق زده میشم حالا ببین اون که این همه سوپرایز میشه چه حسی داره!!!

کی هس😐

یه بیوتی بلاگر خر پول اینستایی

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
تجربه میگه وقتی یه زنه هار و پررو یه شوهره مطیع داره مطمعن باش بعد چند وقت یه زن میاد سمت شوهره ترجی ...

صدف هار نیست مهربونه که 

حالا چرا با فکر بدبختی یکی دیگه می خواید خودتونو آروم کنید 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2706