1373
1341
عنوان

خوش به حال صدف بیوتی

325 بازدید | 24 پست

چقدر خوشبخته همش تو سفر و خوش گذرانی 

یه شوهر مطیع داره 

کلی هدیه پستی میاد براش 

با سیگما هم همکاری میکنه کل پول پارو میکنه 

اما من چی ؟ 

خب منم دلم یه خونه زندگی و عشق پایدار میخواد خسته شدم از انتظار 

اگر جواب ندادم ببخشید بدجور دلم گرفته

برای حال خوش همدیگه دعا کنیم

منم همچین حسی داشتم آنفالوش کردم خوشبختو😂

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379
1376

وای آره منم خیلی دوسش دارم همیشه میگم خوشبحالش اینقدر لوازم آرایش میاد واسش

من خودم یه تیکه سفارش میدم با اینکه میدونمم چیه واسش روز شماری میکنم مامور پست که میبینم ذوق زده میشم حالا ببین اون که این همه سوپرایز میشه چه حسی داره!!!

تجربه میگه وقتی یه زنه هار و پررو یه شوهره مطیع داره مطمعن باش بعد چند وقت یه زن میاد سمت شوهره ترجی ...

صدف هار نیست مهربونه که 

حالا چرا با فکر بدبختی یکی دیگه می خواید خودتونو آروم کنید 

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
1378
صدف هار نیست مهربونه که  حالا چرا با فکر بدبختی یکی دیگه می خواید خودتونو آروم کنید

من با فکر بدبختی کسی خودمو آروم نکردم الکی حرف دهنم‌نزار😘

ولی صدف خیلی پررو و هار و خودبین و اینجوری ها هست به خاطر آرایشش میدیدمش‌که دیگه ندیدمش خودشیفته رو😁

😐😐😐الان زدم تو گوگل دیدم پ چرا من بهش حسی ندارم بیخیال استارتر شایدم یکی هست ک دوسداره تو باشه جای تو باشه هیکل تو رو داشته باشه موهاتو ، چهرتو ، حتی رنگ لاک ناخنتو

باور کن🙄

من با فکر بدبختی کسی خودمو آروم نکردم الکی حرف دهنم‌نزار😘 ولی صدف خیلی پررو و هار و خودبین و ای ...

هار نیست خودشیفته است اما قابل احترامه با هیچی کسب وکار راه انداخته واقعا ایول البته منم دیگه نمیبنمش 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1339