2703
2553

سلام به همگی من مدت کوتاهی عضو نی نی سایت شدم از تک تکتون تا الان کلی چیزی یاد گرفتم . وتسه همین می خوام به راهکار فوق العاده بهتون یاد بدم. واسه پوست یه اسکراب فوق العاده که پوستتو مثل پوست بچه میکنه کاملا طبیعیه که تو خونه میشه درست کنین و کلی عاشقش میشین برای از بین بردن لک و موی زیر پوستی و صاف شدن پوست فوق العاده جواب میده واسه همه جای بدن مخصوصا نقاط تیره جواب میده.،،خانوما استفاده کردین راضی بودین فقط یه خواهش واسه خوشبختیم دعا کنین..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بگو عزبزم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2714

بگو اسی خجالت نکش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کافیه مقداری نمک دریا روغن نارگیل یا روغن زیتون بدون بو و مقداری قهوه و یکم شکر قهوه ای قاطی کنین و تو یک شیشه نگه دارین هر وقت می خواین حمام برین زمانی که هنوز پوستتون خشکه این ترکیب فوق العاده رو روی پوستتون چند دقیقه بمالین بعد با اب ولرم بشورین و لیف با یه صابون ملایم بکشین همونجا نرمی ‌لطافتو روی پوستتون حس می‌کنین و کلی عشق می کنین ...یادتون نره واسم دعا کنین مطمئنم نتیجه میگیرین

2706