2726
عنوان

لکه بینی قهوه ای درهفته ۶

802 بازدید | 40 پست

الان ۶هفته و۶روزمه وسهروزه که لکه بینی قهوه ای دارم دکتر شیاف پروژسترون۴۰۰ هم داده استفاده کردم ولی همچنان ازم میاد بنظرتون بچم میمونه؟کیا اینطور بودن_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بودم و نموند متاسفانه 

استراحت مطلق فقط 

اگه بیافته هم نقص کروموزومیه و بدن پس میزنه دست من و شمانیس 

انشالله که مشکلی نیس

استراحت کن فقط خیلی ها با خونریزی بارداری موفقی داشتن

من بودم تو شیش هفته لکه ها قهوه ای داشتم ولی دکتر اصلا بهم شیاف نداد گفت چون فعلا قلبش تشکیل نشده نمیتونم بدم دور از شما سقط شد،استراحت کن ایشالا چیزی نیس واسه منم اگ شیاف میداد شاید چیری نمیشد ولی حکمت خدا بود ک سقط بشه دماه بعد دوتا نی نی بزاره تو دلم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
بعد یه روز لک بینیت از بین میره عزیزم شیافاتو مصرف کن و استراحت باش منم هماتوم داشتم اون اوایل

الان ۳روزه شبا اونم فقط بعد ادرار بکم لکه بینی دارم  وشیاف ۲شبه استفاده.میکنم ولی تموم نشده

گلم ازعلایمای بارداری پسره

من دوتا بچه پسر باردار بودم اما همچین مشکلی نداشتم اصلا ربطی نداره.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2706