2737
2734

شوهر من میگه توحرم حضرت معصومه نذر کردم خدا اگه بهمون بچه داد اسمشو از القاب حضرت زهرا بزارم.پسرم که از اسامی مذهبی و...

خالا من ناراحت شدم گفتم اسم بچه اول رو تو گذاشتی و دومی رو میخوام خودم بزارم. شوهرمم میگه باشه اشکال نداره تو اسمو انتخاب کن.میخوام بدونم اشکال نداره اگه شوهرم به نذرش عمل نکنه؟؟اینم بگم که صیغه نذر نخونده

اگر  نخوندند که اشکالی نداره اما مستحبه عمل کنند

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا دیگ نذر کرده حالا خدا بهتون دختر داده باید عمل کنین

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

اصلا نذر شوهرت درست نیس

چون آدم درمورد چیزی میتونه نذر کنه که فقط به خودش مربوط باشه

مثلا فک کن من نذر کنم کل حقوق شوهرمو بدم خیریه  خب معلومه که نذرم درست نیس

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2738
دوستان صیغه نذر چیه

بعضی وقتا ادم یه نذری که داره یه ایه میخونن بهش میگن‌صیغه نذر

ینی باید حتماااا حتما انجامش بدن اون نذر رو وگرنه‌ گناه داره وباید کفاره بدن

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲