2733
2734

بچه ها تقریبا یکسالی شد اومدیم این محل دور از خانواده شوهر و خانواده خودم...تهران بودیم یک خیابون فاصله داشتیم با مادرشوهرمینا....با خونه مادر خودم ده دقیقه ..کرایه ها کشید بالا شوهرم گفت بریم پیش خواهرتینا اسلام شهر...مناسبتره قیمتا و آپارتمان ها شیکتر بماند که وضع شوهرم توپه ولی در حد یه کارگر ساده زندگی میکنه بخاطر خساست شدید....قبول کردم خدا شاهده از روزی که اومدیم اینجا روز خوش ندیدم انگاری یه دفعه همه حرمتا ازبین رفت از چشم شوهرم سقوط کردم بدترین حرفا بدترین کتکا ...قطع رابطه کامل من با خانواده اون و شوهرم با خانواده من...دلم واسه خونه قبلیمون تنگ شده واسه محله شلوغمون واسه اون روزا که شب نشینی میرفتیم خونه مادر شوهر شب اومدنی بستنیومعجون میخوردیم و برمیگشتیم خونه...روزای پنجشنبه هم که خونه مادرم جمع بودیم بگو بخند.....انگاری که سال ها گذشته...اینجا من خیلی تنهام...رفتار شوهرم بد شده ارتباطمو باخانوادم محدود کرده...کلا دوری از مادر شوهر به من نیفتاد نزدیک بودیم خوشتر بودیم...حالا هم که دوباره قراردادو تمدید کردیم...امیدی به برگشت ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
لایک لطفا

چرا لایک میخای؟ هرتاپیکی  که  پست بزاری  یا ذخیره کنییشو میتونی از قسمت داشبورد ببینیش

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
چقد عجیب ب نظرم خونش براتون خوب نبوده

آره خودمم به همین فکرمیکنم ....حتی دیگه نمیتونم با آرامش بخوابم..نهایت خوابم هفت صبحه قبلا تا یازده دوازده میخوابیدم درکمال آرامش

نفهمیدم ربط تغییر رفتار شوهرت با تغییر خونه و محله چیه

میددنی مردها ازینکه بری خونه مامانشون و با خانوادش خوش باشی  خوشحال میشن و مشکلات و از یاد میبرن  انگار استارتر زیادی تنها هستن و زیادی تو تنهایی فقط با شوهرش درد دل میکنه و گیر میده  و اونو حساس کرده

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2706