1472
1459

یکی تاپیک بقلی داره میگه باردارم آب میوه ریخت تو صورتم میترسم صورتش لک بشه بچم😂

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

ی تاپیک هس الان اون  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
یکی تاپیک بقلی داره میگه باردارم آب میوه ریخت تو صورتم میترسم صورتش لک بشه بچم😂

من هرچی فکر میکنم چیزی ندارم رو دست این بگم 😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1432

اول راهنمایی ک بودیم دوستم پریود شد گفت خاله ش بی هوا زده تو صورتش گفتم چراااا

گفت ما رسم داریم😑😑😑😑😑

بعد ۱۳ سال هنوز دلیلشو نفهمیدم

درسته خرافات نیس اما رسم مسخره ای بود 

همش فك ميكنم يه نفر تو خونمون هست كه سره يه شوخيه مسخره ايو با من باز كرده و هروقت ميام سشوار بكشم همش صدام ميكنه و تا خاموش ميكنم ساكت ميشه!😐😐😐
1474
توی نت دیدم در یه شهرستانی اعتقاد دارن الت تناسلی کفتار رو داشته باشی بختت باز میشه! واسه همین مرد ...

ناموس کفتار 

ربطی به شهرستان نداره

اکثر دعا نویسا دارن و استفاده میکنن 😑😑😑🤮

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1331