2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولی برامن اینجوری نبود و نیست!! 😕

من اهل زنگ زدن و... نیستم چون انگار فوبیای تلفن دارم تا بخوام سراغ کسی رو بگیرم انقد تو ذهنم دنبال دلیل و زمان مناسب میگردم که کلا بیخیال میشم میگم مثلا ممکنه بدموقع مزاحم بشم یا کار داشته باشه یا... 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
هردومون کلا پیگیر همیم ولی با جمله ات موافق بودم😁

عزیزمم خوش باشین همیشه😍 من یه نفر پیگیرمه ولی من نیستم😞 عشق دو طرفه خیلی کم یابه  خوش بحالتون

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
ولی برامن اینجوری نبود و نیست!! 😕 من اهل زنگ زدن و... نیستم چون انگار فوبیای تلفن دارم تا بخوام سر ...

این بحثش جداست اما پسر فرق میکنه که بعد دو سال قبولش کنی و یه روز بعدش محو شه 😂

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
نه باوا من خودم اینطوری ام تا زنگ نزنه نمیزنم😏 آی ام شاخ😎 نریزین سرم😊

🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزمم خوش باشین همیشه😍 من یه نفر پیگیرمه ولی من نیستم😞 عشق دو طرفه خیلی کم یابه  خوش بحالتون

چشم نزن هفته دیگه عروسیمع😝

ایشالا توعم به عشقت برسی ..بهترینارو برات ارزو میکنم ❤

تجربش کردم😔 یا همون بیشترشو البته

دقیقااااااااااااا ولی راحت میشه کنار بزاریشون

چشم نزن هفته دیگه عروسیمع😝 ایشالا توعم به عشقت برسی ..بهترینارو برات ارزو میکنم ❤

چشمم شور نیست عزیزم ایشالا خوشبخت شین😍😘

2706