2726
عنوان

درد دل 😔😔😢

471 بازدید | 50 پست

...هیچ کسی نمیفهمه که چه دردی کشیدم...هیچ کسی نمیفهمه که چه دردی میکشم...همه میگن یادم میره فراموش میکنم وقتی تو اینده بچه ی دیگه ای بدنیا بیارم 😕ولی هیچ کسی نمیدونه که تو هیچ وقت فراموش نمیشی...تا آخر عمرم..مگه میشه لحظه ای که تست بارداریم مثبت شد از یادم بره؟ وقتی اون دوتا خط رو دیدم تنها بودم ساعت 7 صبح بود اون دوتا خط زیباترین نقاشی روی زمین بود..مگه میشه وقتی جواب ازمایش مثبت رو گرفتم یادم بره؟ عدد بتا تو ازمایشم 400 بود,اون لحظه بهترین عدد از نظرم 400 بود..یا اولین سونوگرافی ای که رفتیم مگه یادم میره؟ دکتر گفت اون نقطه ای که تو مانیتور چشمک میزنه تویی..😢چقدر لحظه شیرینی بود...نقطه چشمک زن من تو مانیتور😔اون لحظه نقطه تو زبان فارسی قشنگترین دستور نگارش بود...اندازت 3 میلیمتر بود😭کوچولوی من دکتر همون لحظه گفت قلبت ضعیف میزنه...یا مگه میتونم لحظه ای که رفتم سونوگرافی و بهم گفتن اتمام بارداری رو فراموش کنم؟ آخ که چه لحظه دردناکی بود😭😭همه چیز سیاه بود کوچولوی عزیزم..♥دکتر با سردترین لحنی که تا اون موقع شنیده بودم خیلی راحت گفت اتمام بارداری...دکتر نفهمید با همه 2 کلمه چطور همه چیز و واسه من سیاه کرد...میبینی من همه چیز یادمه هیچ چیز و فراموش نکردم...عزیزم من تا همیشه به یادتم 😔 نقطه جانم من تا اخر عمرم مامانتم..هیچ کسی نمیتونه این حق و از منو تو بگیره تو نقطه جان منی...میخوام بمیرم...بعد از تو تمام زندگی الکیه...😭😭

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای عزیزمممم اصلا نمیتونم تصورکنم چی کشیدی گلم ولی امیدوارم خدا بهت صبربده حتما قسمتش نبوده به این دنیا بیاد انشالله بازم بزودی باردارشی نمیگم چون اونو یادت بره میگم باردارشی چون بتونی بازم خوشحال شی

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  

من خودم یه سقط تو هفته ی هفتم داشتم، چقدر گریه کردم بعدش ، اطرافیانم با خنده میگفتن ووووو حالا خوبه چیزی نبوده ، اما نمیدونستن برای مادر یک روز و یک عمر فرقی نمیکنه

خداروشکر الان یه پسر ۴ ساله دارم و گاهی حتی یادم نمیاد که سقطی هم در کار بوده، شما هم امیدت بخدا باشه، اون رفت که یه نی نی بهتر و سالمتر جاش بیاد

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
عزیزدلم خدارو ب دل شکسته ی حضرت زینب قسم میدم ک بزودی زود دامنت رو سبز کنه برات ۱۰۰تا صلوات میفرست ...

ممنون..روزای سختی دارم خودمو جلوی بقیه عادی نشون میدم..تو تنهایی میترکم..دلم برای شوهرم میسوزه جلوش چیزی نمیگم..

هر روز دردش بیشتر میشه...روحم خیلی خستست نمیدونم چیکار کنم..

زندگی هنوز ادامه داره

امیدت رو از دست نده

این خواسته رو بخدا بسپار

ان شالله ک حل میشه

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
وای عزیزمممم اصلا نمیتونم تصورکنم چی کشیدی گلم ولی امیدوارم خدا بهت صبربده حتما قسمتش نبوده به این د ...

کاش قلب منم باهاش می ایستاد... 

هر روز دردش بیشتر میشه...روحم خیلی خستست نمیدونم چیکار کنم..

دیگه با غصه خوردن ک اون برنمیگرده گلم ایشالا خدا دامنتو سبز کنه ب همین زودیا😍

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
ممنون..روزای سختی دارم خودمو جلوی بقیه عادی نشون میدم..تو تنهایی میترکم..دلم برای شوهرم میسوزه جلوش ...

خودت و خدای بالای سرت میدونید ک داری چی میکشی

اما امیدت رو از دست نده

هرراهی لازمه برو

هرکاری لازمه بکن

ان شالله ک ب خواستت برسی

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
2706