2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا به حرفم میرسی فقط بزار بدنیا بیاد بچه دومی عشقه اولی هم عشقن ولی دومی ها کهدبهشون حس نداری بعد ...

مرسی عزیزم ارامش دادی با حرفات🤗🤗 

شاید مسخره بنظر بیاد اما ۲دست لباس پسرونه ام خریده بودم😕

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
2720
23 سال همسرم 30 سال دخترامم 4سالو 3 سال😄پسرمم 28 هفته تو دلمه

چ عالی خدا حفظشون کنه..فقط سختت نیست؟!۳تا!من همش میگم ۲تا بشن چجوری کنترلشون کنم

مرسی عزیزم ارامش دادی با حرفات🤗🤗  شاید مسخره بنظر بیاد اما ۲دست لباس پسرونه ام خریده بودم😕

ای جون تنش کن منن واسه خریدش لباس پسرونه خریده بودم عشقم کشید😂اخلاقش مثل پسرا شده قلدر و زور گو😬

چ عالی خدا حفظشون کنه..فقط سختت نیست؟!۳تا!من همش میگم ۲تا بشن چجوری کنترلشون کنم

سخت بود الان خیلی بهترشده دستشویی رفتن و یاد گرفتن دختر بزگم خیلی فهمیده و حرف گوش کنه خداروشکر منو باباشون عاشق بچه ایم😍

2714
ای جون تنش کن منن واسه خریدش لباس پسرونه خریده بودم عشقم کشید😂اخلاقش مثل پسرا شده قلدر و زور گو😬

ن بابا تنش کنم فامیلای فضول میگن عشق پسر بودن نشد😂همینجوریشم باید منتظره مضخرفاتشون باشم بخدا فعلا نگفتم بچم چیه حتی ب مادرشوهرم

منم ی پسر ۴ ساله دارم امروز فهمیدم نینی تو دلمم‌پسره خدا رو شکر بابت سلامتیش😍😍😍😍

خداروشکر

من پسر خواستم

همون شد

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
ن بابا تنش کنم فامیلای فضول میگن عشق پسر بودن نشد😂همینجوریشم باید منتظره مضخرفاتشون باشم بخدا فعلا ...

همین حرفای مردمه که جنسیتو واسه آدم مهم میکنن مثل پرنسسا باهاشون رفتار کن بخدا منو شوهرم انقد بردیمشون بالا مثل پرنسسا که همه حسرتشونو میخوردن واسه سومی هم  کسی نمیپرسید چون میدونستن جواب دندون شکن میشنون

2706