2410
2553

اولش خیلی ذوق اینو داشتیم دختر باشه هم خودم هم شوهرم..ولی پسرشد خداروهزارمرتبه شکر که سالمه این برامون از همه چی مهم تره...جنسیت مهم نیست مهم سلامتیه بچس عزیزم

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بگم همه میگن ناشکریه بچه دوممه اولش خورد تو ذوقم ولی بعدش گفتم ناشکریه عیبی نداره سالم باشه

ببین بدنیا بیاد میشه همه دنیات متم دوتا دختر پشت سر هم دارم عشقن بخدا کدچیوه انقده خوشگل و شیرین زبون که نگو

من دوتا دختر داشتم سومی باردار شدم سپردم به خدا شوهرم میگفت دخترم بشه عشقه ولی خدا بهمون خواست و پسر ...

من خیلی اینجوری دوس دارم.دوتا دختر ی پسر عالیه😍😍😍

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2456
2714
ببین بدنیا بیاد میشه همه دنیات متم دوتا دختر پشت سر هم دارم عشقن بخدا کدچیوه انقده خوشگل و شیرین زبو ...

آخی عزیزم پس مثله همیم..راس میگی؟الان یه جوریم فعلا ذوق ندارم سیسمونیه قبلیم کامله یعنی خریدیم ندارم یه جوریم

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
آخی عزیزم پس مثله همیم..راس میگی؟الان یه جوریم فعلا ذوق ندارم سیسمونیه قبلیم کامله یعنی خریدیم ندارم ...

بخدا به حرفم میرسی فقط بزار بدنیا بیاد بچه دومی عشقه اولی هم عشقن ولی دومی ها کهدبهشون حس نداری بعد زایمان عاشقش میشی 

آخی عزیزم پس مثله همیم..راس میگی؟الان یه جوریم فعلا ذوق ندارم سیسمونیه قبلیم کامله یعنی خریدیم ندارم ...

چرا عزیزم دلت میاد الان اون بچه حستو میفهمه خدا رو شکر ک سالمه پسرم نشد فدا سرش😍

2706