2726
عنوان

زندگی معمولی

81 بازدید | 6 پست

من یه زندگی معمولی دارم

شوهرم و من سنتی ازدواج کردیم

یعنی خبری از عشق و عاشقی نبود ولی از هم خوشمون اومد

ولی تو این چن سال شرایط یه طوری شد ک خیلی  مشکلات برامون پیش اومد 

من همیشه نسبت به بقیه زن و شوهرا حسادت میکنم احساس میکنم یه حس بهتر و عاشقونه تری دارن نسبت به رابطه ی ما

خلاصه یه سری مشکلات داشتیم

ولی بخام خصوصیات مثبت شوهرمو بگم: مهربونه روزی ۳ بار بهم میگه دوسم داره مرتب بوسم میکنه بغلم میکنه ولی کلمات عاشقونه بلد نیست هیچی نمیگه

همه جا باهمیم هیچ جا بدون من نمیره

وقتای استراحتش همش با منه

هیچ رفیقی نداره ک خیلی باهاش صمیمی باشه بخاد مجردی جایی بره

صبوره

بخام کاری انجام بدم برا آیندم تشویقم میکنه حتی برای درس خوندن اینا

ولی بدی هم داره

نمیخام حالا بدی هاشو بگم چون یه مدت همش به طلاق فکر میکردم 

فقط میخام بگم میشه با همین ویژگی ها زندگی رو طی کرد و فکر طلاق رو از سرم بیرون کنم؟؟؟

طلاق شده اسباب بازی😒

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا طلاق وقتی شوهرت خوبه؟هیچ وقت مقایسه نکن زندگیت رو با انتخابی که کردی حال و کیف کن،همیشه میگن ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید،با چیزایی که گفتی فکر طلاق اشتباه مگر چیز دیگه ایی اذیتت کنه،الان همه مشکل دارن 

چرا طلاق وقتی شوهرت خوبه؟هیچ وقت مقایسه نکن زندگیت رو با انتخابی که کردی حال و کیف کن،همیشه میگن ظاه ...

اره رابطه ی جن سی کیفیت نداره یعنی اون زیاد بلد نیست

خودمم کم کم دارم بی حس میشم بهش 

خیانت پیامی هم چندین بار ازش دیدم ولی هربار یه طور توجیه کرد