1147
1273

تو تعطیلات خونه منو به عنوان نزدیکترین مقصد گردشگری در نظر نگیرین.منم شاغلم همون دو روز تعطیلی رو دارم .هم خسته ام هم اینکه خرج مهمون واقعا زیاد شده. اگه پول ندارم برم مسافرت به خدا ندارم که برای شما مهمونی بدم . اگه داشتم خودم دعوت میکردم. حضور گرمتون رو تو خونه خودتون نگه دارین . با تشکر. 

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

واقعا؟

من زن داداشم شاغله اين هفته دعوت كرد نرفتم

رابطه مون عاليه اما اصلا دلم نمياد مزاحمشون بشم

هر دوماه يه بارميرم

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
1274

باشه بهش میگم😁

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1226

من اگه جایی بخوام برم فرش شم . ک هیچ وقت نمیرم . همییشه خودم خرج میکنم . بعضیا. واقعا خیلی بی درکن ..

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

وا خونه داداشمه میایم.دلمون میخواد بیایم پیش داداشم تو برو بیرون😂

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘
1280