2726

نظرات دوستان رو که اینجا خوندم فهمیدم خیلی سست و ضعیفم نباید این کار رو میکردم الان چکار کنم بهترین کار چیه به نظرتون تقاضای طلاق یا وکیل 

هر چی اهمیت ندی به نفعته .. اصلانبینش ‌ شده ۶ ماه ..یک سال . دو سال .. لیاقت نداره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

تقاضای طلاق یا وکیل؟ 

میشه یکم توضیح بدی جریانتو

و اینکه الان تصمیمت چیه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

التماس کردی بیاد بچه خودشو بیینه؟نکن اینکارا رو اینجوری اذیتت میکنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
آره اشتباه کردم اصلا نمیتونم تحمل کنم دخترم با بغض میگه بابا ولی اشتباه کردم 

وکیل بگیر جدی میگم جلوی خیلی اشتباهات گرفته میشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

الهی بمیرم واسه بچه های طلاق 😔

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
وکیل بگیر جدی میگم جلوی خیلی اشتباهات گرفته میشه

آره به نظرتون عصری برم مشاوره با حق الزحمه ۵۰ تومن یا صبر کنم شنبه برم مشاوره رایگان با وکیل دیگه یعنی انگار مغزم قفل کرده 

خونه نمیاد نفقه ام هفته ای دویست میده که واسه من و دخترم کمه 

کجاست؟ 

چند وقته نیومده؟ 

ازدواج مجدد کرده؟ 

هفته ای 200 خیلی ام کم نیستا

اگه نمیخوای طلاق بگیری بیشتر بگیر بیخیالش بذار بره به درک

اگه قصدت جداییه سوالات بالا رو جواب بده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
آره به نظرتون عصری برم مشاوره با حق الزحمه ۵۰ تومن یا صبر کنم شنبه برم مشاوره رایگان با وکیل دیگه یع ...

اگر مشکل مالی نداری برو دوست من 

اگر مشکل داری با مبلغش بدار مشاوره رایگان برو ولی وکیل رو حتما بگیر اون اصلا بحثش فرق داره رفتم یه نگاهی به تاپیک هات وردم با این شوهری که شما داری واقعا وکیل لازمه که حق شما و بچه پایمال نشه

2706