2733
2734

هر کی بر اساس نظر و تجربه خودش 

بهترین توصیه، بهترین رفتار، بهترین برخورد برای تا همیشه یه رابطه ی سالم و با حد و حدود حفظ کردن و تاثیر بد نگرفتن تو زندگی مشترک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تامیتونی سنگین باش جلوشون مث غریبه  ولی بگو بخندت داشته باش رو بدی بهت تیکه هم میپرونن

اوووف از وقتی حرف نمیزنم مگر اینکه ازم سوال کنن و نه نظر میدم و نه نظر میخوام تازه میگم اخیییش راحتم از دسشون😌

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2738

نه افراط نه تفریط   صمیمی باش ولی زیاد تو دست و پاشون نباش تا سبکت نکنن!   زیاد تو بحث های خانوادگیشون شرکت نکن!!   رفتی زیاد موندگار نشو  ببین ظرفیتشون چقدره  اگه بعد دو ساعت حس کردی زیاد دارن خودمونی می شن و روشون داره باز می شه   مهمونی هات همون دو ساعته نگه دار!!   غیبت نکن  خبرچینی نکن سرت به زندگی خودت باشه   اصلا اصلا باهاشون درد دل نکن!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!

بهترین راه شروع نکردن رابطه است. والله هرکار کنی لامصبا یه فنی می زنن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

همیشههههه شیک باش..بهترین پوشش و ظاهر رو حلوشون داشته باش..خودمونی نشو ولی در عین حال با محبت و با لخند صحبت کن.

دوری و دوستی..تایم طولانی نمون خونشون...عین مهمون..عزیزتر میمونی واسشون..

خودمونی نشووووو تاکید میکنم..

کم صحبت کن..اصلا نظر نده تا وفتی ازت چیزی نپرسیدن مستقیم..وقتی هم نظر پرسیدن بگو نمیدونم والا مهم شمایین...بزار بدونن حد و حدودشونو در مورد توام دخالت نکنن...

با کلمات مودب صحبت کن..

😊😊
2706