2703
2553
عنوان

من زشتم يعني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 85 پست
ن من خودم تو یه نظر سنجی خیلی بزرگ دیدم ک سوالش این بود پسرا قیافه برات مهمه یا شیک پوشی خداشاهده ۸۰ ...

آره استایل و تیپ خیلی براشون مهمه 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جوری حرف میزنید انگار برای شماها مهم نیست کسی به زیبایی ظاهرتون توجه کنه آره شماها همه راست میگین اونایی هم که از حسودی تاپیک میزنن خواهر شوهرم لباس خوشگل میپوشه جلو شوهرم بدم میاد همهههه شون منم همه شوووون اصلا هم بخاطر اینکه خودتون ظاهرتون بده نیستها اصلاااا واقعا که یه سره میگین توجه پسرا و فلان همه تو یه رده سنی اینجورین  غیر اینم باشه واقعا دروغه طبیعت آدمهاست مگر اینکه آدم نباشیدزشته بخدا طرف اعتماد بنفسش کمه تخریب شخصیتیشم میکنید؟

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
2720

من تو عروسيم خيلي بد شده بودم و تالارم و ...اصلا خوب نبود خيلي افسرده شدم باعث شده از شوهرمم زده بشم دوست دارم بميره من با يكي ديگه ازدواج كنم يه راه حل بگين خواهش ميكنم 

بس شعار بده. اون چیزی که تو میگی ننه بزرگا هم دارن. پس چرا نمیرن سراغ اونا اگه منظورت اینه؟

چه ربط داره من میگم هیکل مهم تره تا قیافه ...پیرزنا مگ هیکل دارن

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2714

عزیزم بس خوشکلی پسرا جرات نمیکنن بهت چیزی بگن میگن اوووووه این بس خوشکله مگه مارو آدم حساب میکنه 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2706