1351
1341
عنوان

من زشتم يعني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 85 پست
پسرا دنبال قیافه هستن اتفاقا و استایل خوب

ن من خودم تو یه نظر سنجی خیلی بزرگ دیدم ک سوالش این بود پسرا قیافه برات مهمه یا شیک پوشی خداشاهده ۸۰ درصد گفته بودن مرتبی و شیک پوشی 

مثلا خوشگلا خیلی شانس دارن نمونش من انقدر خواستگار داشتم که یه بیشعور نصیبم شد مگه به خوشگلی و زشتیه ...

شمام عکس بذار ببینیم خب 🙃

اتفاقن هرچی دختر خشکل دیدم زندگیش انچنان خوب نبوده 

یه صلوات برا حاجتم میفرستین ؟ ❤🙏

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

زرنوش جان گداي محبت نيستم  ب هيچ وجه اما برام سوال شده ك چرا اخه

اگه نیستی پس بی خیال. دنبال دردسری جانم. یه پسر بی مغز نگات کنه مثلا بگه چه خوشگلی چه اهمیتی داره.والله هیچی

خداوند بزرگ و دانا در کتابش میفرماید برای رسیدن به من وسیله ای پیدا کنید اون وقت نمیدونم بعضیا از کدوم کتاب خداوند خوندن که خدای بزرگ به واسطه نیاز نداره!این یه اعتقاد شخصی نیست.
1350
ن من خودم تو یه نظر سنجی خیلی بزرگ دیدم ک سوالش این بود پسرا قیافه برات مهمه یا شیک پوشی خداشاهده ۸۰ ...

آره استایل و تیپ خیلی براشون مهمه 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

یه جوری حرف میزنید انگار برای شماها مهم نیست کسی به زیبایی ظاهرتون توجه کنه آره شماها همه راست میگین اونایی هم که از حسودی تاپیک میزنن خواهر شوهرم لباس خوشگل میپوشه جلو شوهرم بدم میاد همهههه شون منم همه شوووون اصلا هم بخاطر اینکه خودتون ظاهرتون بده نیستها اصلاااا واقعا که یه سره میگین توجه پسرا و فلان همه تو یه رده سنی اینجورین  غیر اینم باشه واقعا دروغه طبیعت آدمهاست مگر اینکه آدم نباشیدزشته بخدا طرف اعتماد بنفسش کمه تخریب شخصیتیشم میکنید؟

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍

اینکه خیلی خوبه 

به جاش ارامش داری 

برای شادی روح اموات صلوات بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

من تو عروسيم خيلي بد شده بودم و تالارم و ...اصلا خوب نبود خيلي افسرده شدم باعث شده از شوهرمم زده بشم دوست دارم بميره من با يكي ديگه ازدواج كنم يه راه حل بگين خواهش ميكنم 

1348
بس شعار بده. اون چیزی که تو میگی ننه بزرگا هم دارن. پس چرا نمیرن سراغ اونا اگه منظورت اینه؟

چه ربط داره من میگم هیکل مهم تره تا قیافه ...پیرزنا مگ هیکل دارن

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
1308

واقعا متاسفم برای کسی به خاطر قیافت و هوسش بیاد سمت ادم..همچین ادمی وقتی یکی رو از تو خوشکلتر ببینه یا به مرور زمان زیباییتو از دست بدی میری سراغ بهترش

میپرم،دلهره کافیست؛خدایا تو ببخش...

باید اعتماد به نفست بالا باشهد بعد تو چهرتم ظاهر میشه

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
1331