2733
2739

خونمون پر از پشه اس خسته شدم از دستشون همه منافذ خونه رو بستیم هروز قرص روشن میکنم از حشره کش تار و مار استفادا کردم هر راهی که ممکنه پشه ها از اونجا بیان ر   بستم ولی بازم خونمون پره از کجا میان آخه؟سمی موثر براط ا  بین بردن پشه میشناسید حتی از وون دستگاههای پشه کش هم گرفتم ولی همش انگار داره بازم تولید میشن یعنی یه سری میکشیم بدون اینکه درو پنجره باز کنیم باز پطداشون میشع خیلز زیادن یکی دوتا نیس روزی شدتا پشه میکشیم ولی بازم تولید میشن

همدردیم

همش چندشم میشه تو ظرفا میشینن تو سفره رو غذا حتی یه دیقه در یخچال رو باز میکنم میرن اوگ تو بعد من هی باید مرده پشه جمع کنم به خدا پدرمو در آوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کوچکترین سوراخ پیدا بشه مثلا میان بعد از در و پنجره بزرگ نمیشه بیرونشون کرد

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
همش چندشم میشه تو ظرفا میشینن تو سفره رو غذا حتی یه دیقه در یخچال رو باز میکنم میرن اوگ تو بعد من هی ...

منم مث وخودمم وسواسی ام خدامیدونه چقد دادوبیدادمیکنم اعصابم خوردمیشه حاا خونه ما پشه مگس و اون حیووونه چیه از گچ درمیاد کرمیه زودم میمیره اون کلافم کرده بود الان یماهه نیس ولی فروردین تا خرداد فقط گریه میکردم  کرمیه تندم میره شاخکم داره . از خوا پریدم حس کردم رومه بعددیدم از گلوم افتادپایین انقد خودمو چنگ انداختم کتک زدم گریه کردم  خیلی بدبود خدا سرترامپم نیاره

2738
ممکنه کانالی چیزی اطراف خونتون باشه ک سم پاشی نمیکنن و باعث شده کلی پشه بوجود بیاد

نمیدونم کانالای کولرو با تور چسب زدم پنجرها همیشه بسته است لوله هود رو جوراب گذاشتم سرش

حتی پریزا رو گرفتم لعنتیا از کجا میان

منم مث وخودمم وسواسی ام خدامیدونه چقد دادوبیدادمیکنم اعصابم خوردمیشه حاا خونه ما پشه مگس و اون حیووو ...

آره از اون کرما هم داره خونمون منم یه ماهه اسباب کشی کردم این خونه روانی شدم 

😱😱😰😰😰چی هست اولین باره مشنوم 

گچ اب بخوره بمونه از اون درمیاد ی موجود خیلی چندش نرمه زودم فرارمیکنه تیزه .  تامبیخای بکشیش ک من نمیکشم لای دستمال پودرمیشه نصفش میمونه روفرش من ک ی پشه نمتونم بکشم مامان میکشت خدا سرکافرنیاره شب تاصبح روم بود صبح ک حس کردم گلوم چیزیه پریدم تادوماه وسواس فکری داشتم نصف شب 100بارپامیشدم حس میکردم رومه یعهو از جام میپریدم شب وروز 

آره از اون کرما هم داره خونمون منم یه ماهه اسباب کشی کردم این خونه روانی شدم 

کرم نیس ها از گج میاد ماترکا گژگوردی میگیم کرمیه نازکه دوتاشاخکم داره روشم یا کرمی خالیه خط خط یا مشکی کرمیه سایزاشم از ی نقطه هس تا یسانت

کرم نیس ها از گج میاد ماترکا گژگوردی میگیم کرمیه نازکه دوتاشاخکم داره روشم یا کرمی خالیه خط خط یا مش ...

آره میدونم خودمم ترکم از همون کرما خونه منم هست

2706