2726

سلام

پسر ۹‌ماه ام باید از هفته بعد بزارم مهدکودک.خواستم بدونم چه وسایلی باید براش تهیه کنم‌.لطفا راهنمایی ام کنید.با تشکر

مثلا تشک و پتو.شیشه شیر و کیف وسایل و ....میخاد

شاغلی عزیزم؟؟

مگ خود مهد همه چی نداره؟؟؟

ینی باید قبل گذاشتن مهدم‌ وسیله خرید؟؟

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط گفتن یک‌بسته پوشک و یک دست لباس اضافه و غذا.چیزی در مورد تشک و پتو و ....نگفتن

احتمالا خودشون دارن. ولی خب برا بهداشتی بودن خودت هرچی که لازمه و روش حساسی ببر و بگو حتما واسه خودشو براش استفاده کنن

شاغلی عزیزم؟؟ مگ خود مهد همه چی نداره؟؟؟ ینی باید قبل گذاشتن مهدم‌ وسیله خرید؟؟

بله شاغلم و یک هفته دیگه مرخصی زایمانم تموم میشه.خودمم نمیدونم وسیله براخواب دارن یا نه.یا باید بخرم.اگه دارن تمیز هستن.

کاش مرخصی بدون حقوق بهم میدادن.

پسر منم ۹ ماهشه ولی نمیتونم به غریبه بدم هر کاری کردم نتونستم کنار بیام

خواستم پرستار بگیرم بیاد خونه از ساعت یک تا چهار بعدازظهر گفت ۲ میلیون میگیریم.منم مجبورم برم سر کار.کسی ندارم بچه نگه داره.هر چقدرم برا مرخصی بدون حقوق اصرار کردم فایده نداشت

بله شاغلم و یک هفته دیگه مرخصی زایمانم تموم میشه.خودمم نمیدونم وسیله براخواب دارن یا نه.یا باید بخرم ...

حالا خودشون حتما میگن بهتون

ولی کاش ببرید یجایی که خیالتون راحت باشه خودشون همه وسایل رفاه دخترتون رو فراهم میکنن

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

سلام مگه کجایی که از ساعت یک تا چهار دو میلیون تومن ازت خاسته من معلمم از یه شهر به شهر دیگه رفت و آمد میکنم هشتصد نهصد تومن حقوقم بود 

آگهی بده تو دیواری چیزی زیر یه تومنم گیر میاد برات بگیرش

سلام مگه کجایی که از ساعت یک تا چهار دو میلیون تومن ازت خاسته من معلمم از یه شهر به شهر دیگه رفت و آ ...

اصفهان 

به دیوار که نمیشه اعتماد کرد.این خانم همکارای شوهرم معرفی کردن.همه میگفتن کارش عالیه.رسیدگیش خیلی خوبه اما ۲ تومن برا من که خودم‌۲۵۰۰ حقوقم هست خیلی زیاده

ببخشید شما شغلتون مربیگری پرستاریه؟

میخواستم بپرسم 

تو استخدام شغلی 

چقدر فرقه بین مدرک پرستاری از آزاد یا دولتی

این اکانت صرفاً جهت تبادل نظر در ارتباط با آزمون بهورزی 
ببخشید شما شغلتون مربیگری پرستاریه؟ میخواستم بپرسم  تو استخدام شغلی  چقدر فرقه بین مدرک ...

سلام عزیزم.دیگه فرقی بین مدرک آزاد و دولتی نیست و هرکس تو آزمون استخدامی نمره بالاتری بیاره آن قبول هست

سلام عزیزم.دیگه فرقی بین مدرک آزاد و دولتی نیست و هرکس تو آزمون استخدامی نمره بالاتری بیاره آن قبول ...

خیلی ممنونم ببخشید مزاحم میشم یه سوال دیگه هم داشتم 

بنظرت یکی کارمند باشه میتونه همزمان لیسانس پرستاری از آزاد بگیره یا سخته؟

این اکانت صرفاً جهت تبادل نظر در ارتباط با آزمون بهورزی 
خیلی ممنونم ببخشید مزاحم میشم یه سوال دیگه هم داشتم  بنظرت یکی کارمند باشه میتونه همزمان لیسان ...

کارمند کجا هستین؟؟؟اگه کارتون جوری هست که شب ها سر کار برید روزها دانشگاه میشه درغیر اینصورت نه نمیشه چون صبح ووعصر کلاس و کارتموزی دارن پرستارها

2706