2726
عنوان

دعوای شدید با شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 108 پست

چند ساله عروسی کردی عزیزم....؟

اشکال نداره برای منم خیلی پیش اومده حدالامکان نذار دعواتون تا این حد بالا بگیره حالا که دیگه شده اشکال نداره به جای فکر به طلاق فکر کن اولا سریع باز باهاش اوکی نشی دوما دیگه نذاری روتون به هم وا شه 

همین...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ما ک تو خونه همش گلم قربونت برم عزیزم ب هم میگیم دعوا چیه؟؟؟؟

😂😂😂

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
حرفش بی احترامی کامل بود اما با هر تق و توقی نباید طلاق تو ذهنت شکل بگیره اگه اینطوره وافعا دلت به ا ...

افرین دقیقا

کسی که دلش با زندگیش باشه و واسه اینده هدف و برنامه داشته باشه اینجور فکر نمیکنه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
ب نظر منم طلاق تنها راهشه کسی ک ب ادم‌بگه بیشعور همه چیو گذاشته زیر پاش

به جوابای بقیه نگاه کن ببین چی گفتن انگار اینقدر فحش شنیدن که نیاز هر روزشون شده که دیگه به ببشعور و خفه شو عادت کردن

من خيلي به خودم اميدوار شدم اقا واقعا زن صبوريم ... زنا مردم و نگا با چه چيزا ميخان طلاق بگيرن ، من با لباس سفيد اومدم با لباس سفيدم ميرم 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
به جوابای بقیه نگاه کن ببین چی گفتن انگار اینقدر فحش شنیدن که نیاز هر روزشون شده که دیگه به ببشعور و ...

عزیز ما فحش نشنیدیم اما میدونیم زندگیامون ارزش موندن داره زندگیه خاله بازی نیس

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
افرین دقیقا کسی که دلش با زندگیش باشه و واسه اینده هدف و برنامه داشته باشه اینجور فکر نمیکنه

هدف؟ وقتی جرات کرده به من این حرفارو بزنه دیگه دلم نمیخواد باهاش هدفی داشته باشم ، تو نامزدی میگفت چنان میزدم تو دهنش بفهمه چه خبره

به جوابای بقیه نگاه کن ببین چی گفتن انگار اینقدر فحش شنیدن که نیاز هر روزشون شده که دیگه به ببشعور و ...

نه اینطور نیست فقط میگن زود تصمیم نگیر شوهرت انسانه و ممکنه تو دعوا سر عصبانیت چیزی بگه دلیل نمیشه به تموم کردن زندگیت فکر کنی

نياز هر روزمون نشده اما با سياست و عقل و منطق حلش ميكنيم تا تكرار نشه نه اينكه به طلاق فك كنيم👌🏻

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
2706