2737
2734

بچهامن مرخصی ام از دوسه ماه دیگه بایذ برم سرکار کارمم نپرسید فقط جوریه ک بایدبچمو بذارم خونه بابام برم سرکار و برگردم برش دارم بیام خونمون و خب نمیشه تاکسی گرفت برای چهارتامسیر و نمیصرفه اصلا و اصن تاکسی هم تو شهرمون تق و لقه

کارمم محلش جوریه ک مثلا توی هفته هرروزی بین دوسه جا باید برم ینی دوسه تا محل کار دارم ک هرکدوم یک یا دوروز هستم

من نیاز دارم یه ماشین داشته باشم ک بتونم برم بیام شوهرم وقتی مند میرسونه اشکمو درمیاره و غر میزنه و منت داره همش درکل آدم نیست من تصمیم گرفتم ماشین بخرم حتی پی کی ک فقط منو ببره بیاره

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حتما بخر عزیزم شک نکن

ماشین رفاهه دیگه

چیه با یه بچه هی خودتو می خوای بکشونی اینور اونور

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

دیوونه چرا...خب حق داری 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2706