2726
عنوان

خیلی چاق شدم..درحدی که شوهرمم بم چیزی گف

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 235 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی لاغری مهم مرحله تثبیت هست حداقل شش ماه باید تثبیت کنید وگرنه باز میره بالا .بدن وقتی چندماه توی یک وزن میمونه اون وزن رو به‌عنوان وزن واقعی می شناسه و بزور پایین میاد

یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
میدونی مرکز تشنگی و گرسنگی هردو در هیپوتالاموس هست هر وقت گشنه ای اول آب بخور شاید تشنه ای و بدنت کم ...

شاید،اینم امتحان میکنم.ولی من ب اندازه کافی اب میخورما مثلا صبا دوتا لیوان چایی باز طهر ی لیوان بزرگ اب بعدشم ناهاره ک عین خرس میخورم

2728
شاید،اینم امتحان میکنم.ولی من ب اندازه کافی اب میخورما مثلا صبا دوتا لیوان چایی باز طهر ی لیوان بزرگ ...

چایی رو کمرنگ بخور. پر رنگ تشنه و کم خون میکنه داخل چای هم دارچین یا زنجبیل بریز .دارچین نمیزاره گشنه بشی .. میتونی توی آب تخم شربتی بریزی سیر نگه داره .رازیانه هم دم کن هم‌سیر میشی هم لاغر 

وای نگو نخور نخورم میمیرم...بعضی شباپا میشم گشنمه حسش نیس برم چیزی بخورم ،البته چن بار کلوچه گذاشتم ...

ینی من عاشششششقققققتتتتتت شدم ناجور . بلند خندیدم پسرم هاجو واج نگام کرد طفلی رو پامه دارم میخابونمش . روزمو ساختیییییی مرسی گلم 

ینی من عاشششششقققققتتتتتت شدم ناجور . بلند خندیدم پسرم هاجو واج نگام کرد طفلی رو پامه دارم میخابونمش ...

فدات ولی من غم دارم..باشوهرم چ کنم..با این وصع خوردنم چ کنم..اخه مشکل اینه من الانمو دوس دارم ولی اون میگه لاعری خوشتیپتری ..ای بابا ادم نمیتونه هیکلشم خودش انتخاب کنه

خب نخور چه وضعشه چاقی خانما حواستون به خودتون باشه بعد نیای اه و ناله که شوهرم خیانت کردههاااااااا

شوهر اگه بابت چاقی میره خیانت بهتره بره بمیره.یک‌زن بابت سلامتی و روحیه و اعتماد بنفس باید به خودش و تغذیه ک اندامش  برسه  نه ترس از خیانت تایید اطرافیان ... تمام کنید این عقاید پوچ مردسالاری رو ... توی همه پیج ها باید به این نکته اشاره کنن که فلان کارو بکن یا نکن مبادا خیانت ببینی 

2706