وای این موضوع یکی از دلایل اصلی بحث بین ما بود فکر میکردم یهو سرد میشه و کم محلی میکنه بعد فهمیدم عا ...

وقتی کسی ۲ روز خوبه ولت نمیکنه ۲ روز تو حال خودشه غار تنهایی محسوب میشه ؟

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو کاربر چاقالویی

🐀😌اره ترکیدم😂

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2728
تقریبا ماهانه چند روزی اینجورین

اخه من سر همین مسئله دارم کات میکنم 

و بهش میگم تو دمدمی هستی و ثبات نداری

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!
ن جز ذاتشونه باید درک کنید

من بهش گفتم امروز آخرین دیدارمونه (چون میخواستم کات کنم) جواب نداد😭😭😭پس رفته تو غارش

من بهش گفتم امروز آخرین دیدارمونه (چون میخواستم کات کنم) جواب نداد😭😭😭پس رفته تو غارش

ببین این غاری ک میگیم ب معنای اینه در ماه یا بعضی مردا هر س چهار ماه یا موقع عصبانیت دوست دارن دو سه روز تنها باشن تا ذهنشون ازاد شه و بعد چند روز با عشق فراونن برمیگردن ی رست فکریه

اگ نمیفهمی حرفمو ریپلی،نکن فقط حوصلت نی
وقتی کسی ۲ روز خوبه ولت نمیکنه ۲ روز تو حال خودشه غار تنهایی محسوب میشه ؟

عزیزم بستگی به خلق و خوی مردتون داره...خیلی ها زمان بیشتری نیاز دارن به این تنهایی اگه بعد اون دوروز بیاد سراغت خودش و رفتارش عوض بشه اره غار تنهایی میشه

عزیزم بستگی به خلق و خوی مردتون داره...خیلی ها زمان بیشتری نیاز دارن به این تنهایی اگه بعد اون دوروز ...

اره دقیقا بعد ۲.۳ روز میاد اونم خیلی مشتاقانه ولی خیلی این اتفاق میوفته اخه

منم خسته شدم فکر کردم که دمدمی هستش و ثبات نداره😔

درهرحال ممنونم از توضیحت عزیزم

اره دقیقا بعد ۲.۳ روز میاد اونم خیلی مشتاقانه ولی خیلی این اتفاق میوفته اخه منم خسته شدم فکر ک ...

خواهش میکنم عزیزم...شاید فشار زیادی روشه از لحاظ کاری یا فکری ....برای همین بیشتر به این وقت نیاز داره‌...‌

منم اوایل درمورد شوهرم همین فکر رو میکردم البته به این شدت نبود ولی فکر میکردم یه وقتایی دوستم داره یه وقتایی نه😅

خواهش میکنم عزیزم...شاید فشار زیادی روشه از لحاظ کاری یا فکری ....برای همین بیشتر به این وقت نیاز دا ...

حتما همینطوره یا شایدم واقعا ثبات نداره درهرحال تحملش برای من سخته 🤦🏼‍♀️

ایشالا خدا به هممون صبر بده 😁

هنوز ازدواج نکردین؟ اگه تو مرحله آشنایی هستین بیشتر فکر کن

نه تو مرحله آشنایی هستیم اتفاقا تاپیک یکی مونده به اخریمو تونستی بخون همین امروز از شدت عصبانیت گذاشتم 

نه تو مرحله آشنایی هستیم اتفاقا تاپیک یکی مونده به اخریمو تونستی بخون همین امروز از شدت عصبانیت گذاش ...

بنظرم با اوصافی که گفتین به کل قیدشو بزن یه مدت...اگه واقعا دوستت داشته باشه تغییر میکنه اگه هم نه از الان باید یه عمر اینجوری بسوزی و بسازی...پس قشنگ تصمیم بگیر

2706