2737
2734

اگه تخیلی بخوای :جانوران شگفت انگیز و جایگاه انان ،xmen,قشنگ ادمو میبرع تو فیلم

اگ عاشقانه بخوای:من پیش از تو

اگ ترسناک بخوای مجموعهsaw,  احضار

همه اینا ک گفتم از بهترینایی بود که من دیدم

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه این the  داره😂 اون اوریجینال تنهاس

😌😍اها🐀

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2728
این وسط با اجازه ی استاتر چند تا سریال یا سینمایی ایرانی طنز به من معرفی کنید میخوام فقط بخندم.

هزار پا تهههه خندس فقط فیلم ساعت ۵ عصر هم  مردم از خنده

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...
Room  مسیر سبز  فارست گامپ  مثل پدر مثل پسر  نجات سرباز رایان  قبل از ...

بین این 6 تایی که گفتی 3 تاشو دیدم عالی بودن مسیر سبز فارست گامپ و نجات سرباز رایان ...اون 3 تای اون به اندازه همین 3تا قشنگ هست؟؟

2738
بین این 6 تایی که گفتی 3 تاشو دیدم عالی بودن مسیر سبز فارست گامپ و نجات سرباز رایان ...اون 3 تای اون ...

Room که عالیه عاشقش میشی داستان یه مادر و پسرش هست که سالهاست تو یه اتاق زندانی شدن 

مثل پدر مثل پسر یه فیلم ژاپنی از کارگردان موردعلاقمه داستان دو خانواده که بچه هاشون با هم عوض شدن تو نوزادی و کشمکش بین بچه خونی یا بچه ای که بزرگ کردی

قبل از طلوع هم اولین سری از یه مجموعه سه گانه هست که من عاشقشم یه فیلم دیالوگ محور بین یه دختر و پسر ولی شاید هر کسی خوشش نیاد

هرچقد دلت میخواد لایکم کن.   

رستگاری در زندان شاوشانگ عااااالیه

لوسی

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

خیلی فیلم میبینم الان اینو بهت پیشنهاد میکنم ببینی

(اگه ندیذی)

شهر مرزی (border town)

حنیفر لوپز یه خبرنگاره میره هند

داستان تجاوز گروهیه که یه نفر زنده میمونه

جنیفر لوپز میاد کمک دختره و .....

خیلیییییییی تاثیر گذاره

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706