2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزار لینکشو مرسی

فقط بگم ماهیانه ،چهار هزارتومن میگیره یا چهل نفرو اد کنی ولی توو یک ماه هرچند تا خواب میخوای بگو من هرچیرگفتم دقیقا درست تعبیر کرده اگه هم نمیخواین اینحا خوابنو بگو من برات بپرسم اینجا بذارم

2738
خوابتو بگو یکی بلده براش بفرستم تعبیرش بذارم برات نخواستیم لینکش میذارم برو بپرس 

مرسی عزیزم

خاب دیدم خونه یکی از فامیلامون هستیم من و داداشم و کسی ک دوسش دارم(این قسمتش نامفهوم بود ی بار حس میکردم اونه ی بار حس میکردم پسرعمومه،)
ازین ک پیشش بودم ی حس خوب، عالی، داشتم
موقع رفتن ی کفش پوشیدم ک ب اون کفشم حس خیلی خوبی داشتم، کلا تو این قسمت خابم حالم خیلی خوب بود انگار رو آسمونا بودم حس میکردم دلیلش اینه کنار کسی ک دوسش دارمم(البته ما چن مدته تموم کردیم)

قسمت دوم خابم خاب دیدم دارم با اونی ک دوسش دارم چت میکنم یهو دعوام میکنه، پیامی چرت و پرت،حالت تمسخر آمیز، تو چرا دندوناتو همش درست میکنی، مامانم و مامانت بفهمن ک ما تموم کردیم)(ما هیچکی در جریان دوستیمون نبودن) (البته چن هفته هس تموم کردیم)
یهو از همه جا بلاک شدم و بقیه پیامارو نخوندم و حالم بد شد
بابام از خونه عمم اومد ی کفش اسپرت زرد رنگ آورد گف عمت گفته اینا مال توا، گفته خیلی از کفشاش اینجاس
کفشو پوشیدم از خاب بیدار شدم

بگو چی دیدی  باربری تهران

خاب دیدم خونه یکی از فامیلامون هستیم من و داداشم و کسی ک دوسش دارم(این قسمتش نامفهوم بود ی بار حس میکردم اونه ی بار حس میکردم پسرعمومه،)
ازین ک پیشش بودم ی حس خوب، عالی، داشتم
موقع رفتن ی کفش پوشیدم ک ب اون کفشم حس خیلی خوبی داشتم، کلا تو این قسمت خابم حالم خیلی خوب بود انگار رو آسمونا بودم حس میکردم دلیلش اینه کنار کسی ک دوسش دارمم(البته ما چن مدته تموم کردیم)

قسمت دوم خابم خاب دیدم دارم با اونی ک دوسش دارم چت میکنم یهو دعوام میکنه، پیامی چرت و پرت،حالت تمسخر آمیز، تو چرا دندوناتو همش درست میکنی، مامانم و مامانت بفهمن ک ما تموم کردیم)(ما هیچکی در جریان دوستیمون نبودن) (البته چن هفته هس تموم کردیم)
یهو از همه جا بلاک شدم و بقیه پیامارو نخوندم و حالم بد شد
بابام از خونه عمم اومد ی کفش اسپرت زرد رنگ آورد گف عمت گفته اینا مال توا، گفته خیلی از کفشاش اینجاس
کفشو پوشیدم از خاب بیدار شدم

فقط بگم ماهیانه ،چهار هزارتومن میگیره یا چهل نفرو اد کنی ولی توو یک ماه هرچند تا خواب میخوای بگو من ...

ممنون عزیزم ،چند تا خواب دیدم یکیش چند شب پیش دیدم :تو بیداری موهام پایین شونه هامه اما تو خواب نمیدونم کی قیچی کرد و مدل مسری که جلوش بلندتر کمی پایین چونم بود زد و رنگ موهامم مشکی پر کلاغی بود منم ناراحتم که موهام کوتاه شده.دومین خوابم دیدم پیش خواهرم و مادرم  هستم به اقایی از پنجره اتاقش گل های مصنوعی میده بهمون خواهرم و مادرم گلهارو دادن به من یه دسته گل شده بود یهو ساقه هاشون شکست اما گلها. ازهم جدا نشدن و هممون زدیم زیر خنده و من با خنده از خواب بیدار شدم.خواب بعدیم دیشب بود دیدم یه کاسه پر از تخم مرغ دارم اما بدون پوست بودن دادم به مادر شوهرم بعد میدیدم یه چادر حریر مشکی نازک سرمه نشستم و بدنم از زیر چادر کاملا مشخص بود و من لخت بودم زیر چادر امین حیایی دیدم که نگام میکنه بعد رفتم طبقه بالا‌ لباس پوشیدم لباسا تنگم بود اینم بگم در واقعیت پدر شوهرم مریضه رو تخت خوابیده الان چهار ماهه

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
خوابتو بگو یکی بلده براش بفرستم تعبیرش بذارم برات نخواستیم لینکش میذارم برو بپرس 

عزیزم من دوباره بهت پیام دادم ک گمم نکنی😂😂😂تعبیر خوابمو میخاسی واسم بفرسی

عزیزم من دوباره بهت پیام دادم ک گمم نکنی😂😂😂تعبیر خوابمو میخاسی واسم بفرسی

سلام عزیزم من صب براشون گذاشتم بهم گفت تعداد خوابا زیدن اول باید مال گروه تعبیر کنم طول میکشه میخواین خودتون بیاید گروه بپرسین شاید زودتر تعبیر کرد من زیاذ خواب فرسادم براش واسه همین دیگرون اولویتن

ممنون عزیزم ،چند تا خواب دیدم یکیش چند شب پیش دیدم :تو بیداری موهام پایین شونه هامه اما تو خواب نمید ...

عزیزم من خواب شماو اسی فرسادم بهم گفت تعداد خوابا زیاذ اول باید مال بچهای گروه تعبیر کنم طول میکشه لینک قبلا فرسادم میخواین خودتون ازش بپزسین شاید زودتر تعبیر کنه شرمنده شما هم شدم ببخشد 

2706