2733
2734

برا جی متقاضی کم شه؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا پشت اون ساختمون میشه سمت شما و اونقدری فرق نمیکنه.شهرداری خودش مقرراتی داره برا این چیزا

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
بله پشت اون ساختمون میشه سمت ما

خوب پس به حریم ساختمان شما کاری ندارم جوری می‌سازند که نور شما تامین بشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
جدی پس مشکلی نداره دیگه آخه فاصله خیلی کم ؟

نگران نباش هر ساختمون حریم داره و فاصله داره با ساختمون ای اطرافش .نورگیر اون ساختمون میوفته سمت شما.

جدی پس مشکلی نداره دیگه آخه فاصله خیلی کم ؟

نمیتونین شکایت کنین چون شما قبل خرید باید میدونستین که جلو خونه شما زمینه خالیه که واسه ساخت و سازه قیمت خونه شما میاد پایین نورشم کم میشه دیدم که به جلو نخواهین داشت

میشه اعتراض کرد به سازنده ؟

نه نمیشه .مگه غیرقانونی باشه جاش .اونم شهرداری اجازه داده و تمام

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
برا جی متقاضی کم شه؟

چون مردم دوست دارن جایی که میخرن دید و نورش خوب باشه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

فکرکنم مشکل از سازنده ساختمون شماس که از مقدار قانونی حیاط خونتون کم کرده و ساختو بیشتر کرده، مقدار استاندار تو هر شهر فرق داره ولی عرفش ۶۰ درصداز مساحت زمین باید ساخته بشه بقیش حیاط

خیلیا حیاطو کمتر میکنن و عوضش به شهرداری جریمشو میدن

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.

باید از شما اجازه بگیرن

بخصوص اگه عرض خونه تون کم باشه بله متاسفانه متقاضی کم میشه

چون خونه دلگیر میشه

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
2706