2726
عنوان

شما هم مزاحم تلفنی دارید؟

291 بازدید | 22 پست

سلام به همه

تعدادی راهکار و یک ویدئو براتون آماده کردم در مورد مقابله با مزاحم تلفنی

توزیحات ویدئو حتما مطالعه شود

https://www.youtube.com/watch?v=1I43mcJdeQM

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مگه هنوزم مزاحم تلفنی هست؟😐نسلشون منقرض نشده؟😐

بعضی گونه ها مثل سوسکن. منقرض نمیشن به این راحتیا

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

نه 😐 یه مدت بود تازه پیشواز میذاشتن😐بعد منم پیشواز گذاشته بودم یه کی زنگ زد😐گفتم اشتباس

بعد زنگ زد باز گفتم اشتباس 

پیام داد😐سلام خوبی میشه کد پیشوازتو برام بفرستی😐منم اسکول وار براش فرستادم😐و اینگونه بود که وارد طرح دوستی شد ولی من به یه ورم نبود😂

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

متاهلم و یک مزاحم تلفنی بی تربیت دارم که خطشو بلاک میکنم بعد یه مدت دوباره سر و کلش پیدا میشه 

مثل وقیح نینی سایته که دست بردار نیست😶

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

نگم برات...

دختر عمه ام از اون آدمای روزگار باهم بیرون رفتیم گفت گوشیت و میدی زنگ بزنم گفتم باشه فقط با سیم دو بزن گفت باشه  زنگ زدن همانا مزاحم تلفنی من همانا 😯

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
متاهلم و یک مزاحم تلفنی بی تربیت دارم که خطشو بلاک میکنم بعد یه مدت دوباره سر و کلش پیدا میشه  ...

منم نزدیک به یه سال مزاحم تلفنی داشتم یعنی پدر دارورد حتی به همسرمم گفتم چون بهم اعتماد داشت گف جوابشو نده 

ولی انقد سمج بود مجبور شدم یکسال سیم کارتمو خاموش کنم بعد یکسال که سیممو انداختم تو گوشیم بلافاصله دویاره زنک پشت زنگ طرف روانی بود😒به خاطر یه مریض روانی شماره روندم رو از دست دارم

الهم صلی علی محمد وال محمد
منم نزدیک به یه سال مزاحم تلفنی داشتم یعنی پدر دارورد حتی به همسرمم گفتم چون بهم اعتماد داشت گف جواب ...

منم به شوهرم گفتم گفت بلاکش کن وای دیگه اخیرا نمیگم از بس اینم سمج و ببخشید بی شرفه

حالا منم فکر کنم باید شمارمو عوض کنم عزیزم وگرنه ایشون خیلی بی درک تر از این حرفاست😭

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706