2726
عنوان

بارداری

169 بازدید | 15 پست

دوستان من دیروز موعد پریودم بود آز دادم با بتای ۲۰۰ مثبت بود.حالا ی مقداردسمت چپ زیر دلم دردخفیف دارم.مواقعی هم کمرم وپهلوی چپم هست. البته این درد ها خفیفه و میاد و میره. میخوام بدونم برای اوایل بارداری خطرناک نیست؟

نه طبیعیه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کسی هست که توی این سن بارداری باشه واین مدل دردها رو داشته باشه؟

مبارک باشه ان شاءالله بسلامتی

منم داشتم  طبیعی

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
از خارج رحمی خیلی میترسم

نگران نباش این دردا طبیعیه

برای کی سونو نوشته؟

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2706