2737
2734
عنوان

بنظرتون رشته حسابداری آینده داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ميدونم ك همه ميرن ولي همه موفق نميشن 

همه فكر ميكنن رشته ي عاميه و خيلي ها سراغش ميرن پس آسونه 

ولي بشدت سخته و پروسه طولاني داره مباحثش 

ارشد حسابداريم علاقه داشتم ولي خسته شدم 

تو ك علاقه نداري نرو 

2731
به نظرمن تمام تلاشت رو بکن تربیت معلم قبول بشی هم شغلت تضمین شده هم اینکه معلمی بهترین شغل واسه خانم ...

خیلی دوست دارم ولی امسال خوب نخوندم و شاید قبول نشم ولی از الان خانوادم رو مخم هستن میگن میگن نمون و برو حسابداری

2738

هر رشته ای ک علاقه داری برو.ولی حسابداری بازار کار خوبی داره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

اینده داره چون حتی یه فروشگاه هم حسابدار میخاد البته من خودم با اینکه بدم میومد این رشته رو خوندم.خیلی اذیت شدم چون هیچی سر در نمیاوردم ازش .شاید چون رشته خودم انسانی بود  اینجوری بودم ولی الانم که یادم میاد حالم از کتاباش بهم میخوره😖😖😖😖

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من حسابدارم شغل هست ولی حتما بهت توصیه میکنم دنبال علاقه خودت برو

نمیدونم جواب خانوادمو چه طوری بدم دیوونم کردن هنوز کنکور ندادم گیر دادن بهم کنکورمو بدم چیکار میخوان بکنن

2706