2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمو میگم شاید دوست داشته باشین بدونین.چون من خودمم قبلا هرکس میگفت به خودرسیدن میموندم چی بگم اصلا به مخم نمیرسید یعنی چکار.تا اینکه تو یه گرو خوندم و یاد گرفتم کم کم خودمم بهش اضافه کردم

2728

ورزش که تقریبا هروز . حدود ۷.۸ سال.

کتابم نمیگم هروز اما گاهی میخونم.

تفریح میکنم بیرون میرم . پیاده روی میرم یوقتا شبا میرم دوچرخه سواری. یوقتا که حوصله هیچی نداشته باشم با ماشین الکی میچرخم. یوقتام انقدر بی حوصله و کسل میشم پامو از اتاقمم بیرون نمیزارم 

میگذرونیم دیگه یجوری.

عالیه آفرین.برای پوست و موت چکارایی میکنی؟

مرسی😍 پوستمو دوماهی یه بار میرم پاکسازی خودمم یه موقه ها ماسک های خونگی درست میکنم میزنم. موهامم فقط قرص اهن و ویتامین میخورم ک نریزه و هفته ای دوبار پایینشون روغن بادوم تلخ میزنم ک موخوره نگیره بالاشم آبرسان یا روغن زیتون میزنم. بعد حمومم بهش اسپری محافظت کننده میزنم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من شاغلم

تامیام خونه میشه5.

معمولا تا 5ونیم نهاینپت 6استراحت میکنم.بعد یه ماسک میزنم به سرمو شرو میکنم به ورزش.ولی چون باشگاه خوش مسیری نیست اطرافمون توخونه یا ورزش یا حتمااا 1ساعت میرقصم به نظرم تاثیرش خیلی خوبه.سریع یه دوش کوچولو

بعد میرم یکم کارای شامو نهار فردارو میکنم تا ساعت9.بعد شام حتما یا ماسک خیار میزنم یا سیب زمینی یا هرچیزی که صورتمو به حال بیاره

من شاغلم تامیام خونه میشه5. معمولا تا 5ونیم نهاینپت 6استراحت میکنم.بعد یه ماسک میزنم به سرمو شرو م ...

و تقریبا یه نیم ساعت به خواب کتاب به دست میشم.

حالا بعضی وقتا که وقتم بیشتر باشه.به ناخونامم یه حالی میدم.وگرنه ناخونامیره تا جمعه

2706