2726

یکی از آشناها ی دور ما مدتی هست که باهم اختلاف دارن و میخان جدا بشن.

دو تا بچه هم دارن. دیشب از یکی شنیدم که میگفت خانمه میگه سرپرستی بچه ها با پدرشون هست و من قبول نمیکنم.

پدره هم میگه من نمیتونم. خانواده مرده هم قبول نکردن بچه هارو و قراره بذارن شون بهزیستی.....

خیلی ناراحت شدم اینو که شنیدم....

توی همین نی نی سایت خیلی ها در حسرت داشتن بچه هستن و اون وقت یه سری دیگه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون بچه ها چه گناهی کردن .بهزیستی هم الکی قبول نمیکنه مسولیتشون با پدرشونه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
امیدوارم قبول نکنه بهزیستی

نه اگه اینطور باشه نصف بچه های طلاق باید باشن بهزیستی .نه از این خبرا هم نیست .پدره خربزه خورده باید پای لرزش هم بشینه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
پس چرا بچه ها رو قبول نمی‌کنند؟ یعنی واقعا کلمه مسئولیت تا حالا تو زندگی ب گوششون رسیده؟

منم واسه همین ناراحت شدم.

یعنی آینده بچه ها اصلا مهم نیست براشون.

یکی از،بچه هم دختره. دلم واسه اون بیشتر میسوزه.

بیچاره بچه ها 

انگار خودشون خواستن بیان این دنییا 

چه پدرو مادر خودخواهی

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

واقعا درک نمیکنم خیلیا رو.....اخه بی مسئولیتی تا چه حد؟سنگ بودن تا چه حد؟؟؟؟....آدم گوشت و خون خودشو نمیخواد؟گوشت و خون اصل هیچی کسی ک خنده اشو دیده اولین قدمهاشو دیده لحظای قشنگشو دیده نمیخواد؟؟؟....اخه چرا بچه میارن این جور آدمها؟حیف کلمه آدم....آدمی را آدمیت لازم است

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2706