2726
عنوان

ازدواج سنتی ممنوع!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 10086 بازدید | 152 پست

والا منم ازدواجم سنتی بود، فقط پشیمونم که سنم کم بود همین ، وگرنه ازدواجمون جوری هم نبود که دو روز بعدش عقد کنیم😕 ما از خواستگاری تا عقد حداقل سه ماهی طول کشید شایدم بیشتر فقط و فقط سنمون پایین بود که خیلی رفتارای بچگونه داشتم و پشیمونم وگرنه اگه سنم بالاتر بود بهتر از این بود زندگیم 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا اینجا من کلللی کاربر دیدم که اهل دوستی قبل ازدواج بودن عشق اولشون ناکام بوده و حالا با وجود دا ...

از کجا معلوم اصلا به عشق برسه؟! 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
ی ماه دوست بودین دیگ😂 مام ۳سال دوست بودیم ۱سال هم تحت نظر خانواده ها باهم در ارتباط بودیم😁

اون یه ماهم مامان و بابا ها میدونستن بقیه نمیدونستن.همون اولش که بهم پیشنهاد داره به مامانم و بابام گفتم اونم همین طور.اصلا دوستی پنهونی نداشتیم.

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
2728

من سنتي بودم واولين بارتوخواستگاري همسرمرديدم وطي دوجلسه صحبت كردن ودرعرض دوهفته بله وعقد

وبه شدت اختلاف فرهنگي وخانوادگي وشخصيتي داريم وبه شدت پشيمونم

كاش زمان به عقب برميگشت

ازدواج سنتی ادم نمیدونه بعد چن سال عاشق طرف میشه. اینکه بگی عشق بعد ازدواج به وجود میاد چرت ترین حرفیع که شنیدم. شما مگه تضمین میکنی که به وجود میاد؟ به وجود نیاد چی؟ زندگی بدون دوس داشتن خود جهنهمه.باید بشینی تا ببینی عاشثق طرف میشی یانه  

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
اره خب باید یکم همو شناخت سنتی هم شرایط خاص خودشو داره عهد بوق که نیس من از اشنایی تا عقد همش 2 ماه ...

این اقا به من میگفت جلسع دوم ها میگفت من دیگه نمیام حرف بزنیم حرفا تکراریه چیزی برا گفتن نیست بیرونم نریم باهم چون آبرومون میره و اسممون رو هم میفته

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
ربطی نداره من یک نفر و میشناسم بعد ۵ سال دوستی ازدواج کرد بعد سه ماه طلاق گرفت

آره بابا ،دوست خودم با شوهرش چندسال دوست بودن ،پسره واسش میمرد ، چه کارا که نکرد واسه به دست آوردنش ، چندماه از ازدواجشون نگذشت رفت با یکی دیگه دوست شد و شبا تا صبح نمیومد خونه هی هم به دوستم میگفت چرا طلاق نمیگیری راحت شم 😕 فقط بخاطر بچشون که سر عروسی باردار شد باهم زندگی میکردن😩 ولی خب چه مدرن چه سنتی باید با چشم باز و عاقلانه باشه 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
خیلی خیلی اشتباه کردم

منم ۵ سال از ازدواجم میگذره مثل چی پشیمونم😣

اخلاقای شوهرم جوریه که گاهی میخوام سرمو بکوبم به دیوار خیــــــــــــــــلی طرز فکرامون فرق داره خیلی

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
همین دیگه ..این مدل ازدواج ها غلطن ...رفت و امد نکنی مگه میشه 

بهشون گفتم ۱ ماه فرصت میخوام میگفتن اووووه چه خبره مگه یه هفته کافیه واسع جواب دادن

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

منم ازدواجم سنتی بود از شوهرم راضی هستم اما خانواده اش نه چون ادم شناخت کافی نداره و خیلی موضوعات بعدها خودشون رو نشون می دن اما اگه سنتی نبود قطعا روی خانواده هم شناخت بیشتری داشتیم

نه بابا چاره ندارن تحمل میکنن 

دوسته عزیز تو تاپیکای قبلیت گفتی هیچکی نمیومد تو رو بگیره و دوست پسرتم پیچوندت و سنت داشت میرفت بالا.خیلی غصه میخوردی که خواستگار نداری.حالا چرا الان ی چیزه دیگه میگی؟

2706