2410
2553

مواد لازم برای یک رنگینک اصیل بوشهری پرملااات با خرمای کبکاب😊

ارد

روغن

دارچین

شکر یاپودر شکر

گردو

دستورشو هایلایت کردم توی اینستاگرامم،شماهم مرحله به مرحله پیش برین تا قشنگ متوجه بشین وقتی از دسررنگینک  اونم باخرمای کبکاب دشتستان  حرف میزنیم دقیقا از چی حرف میزنیم ،

یه طعم کلاسیکی داره که نگوو😋

نکته ی مهم (یکی دو قاشق پودر شکر یا پودر قند روش بریزین و اصلا نگرانه شیرین شدنش نباشین چون دلو نمیزنه و بسیااااار بسیااااار خوش طعمش میکنه،  از من گفتن بودپس هرچه سریعتر خرماشو از من بخرین و برین تو خط درست کردنش 😉😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

زدی رو دست بانو 75واسه تبلیغ

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

ما خودمون استان فارسی هستیم خرمامونم عالیه رنگینک هم بلدیم 😋😋

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2714

عاشق همچین چیزائی هستم.

پناه آورده ام سوی سایه ی سدری
که رسته در کنار کوه بی حاصل
و دشتستان زیبایت
بسیار دارد در خود 

سوغاتی و زیبائی های ژرفناکی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706