2737
2734
حالاشمارونمیگماولی من نمیدونم همه دراوج نداری پول بسته اینترنت وای فای خونشون سرجاشه

عزیزم ما که تو خونه بکاریم اگه گوشیم نباشه که دق میکنیم ماهی ۱۵هزارپول خیلی زیادی نیست ادم نت بخره بیاد سایت 

خدایا حکمتت رو شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالاشمارونمیگماولی من نمیدونم همه دراوج نداری پول بسته اینترنت وای فای خونشون سرجاشه

میخواستم گوشیمو بفروشم یه سیمکارت داشتم فعالش کردم اینترنت هدیه داد بهم این هدیه تموم بشه میفروشمش 

دنبال مچ‌گیری نباشید تاریخ و ساعتشم خوب نگاه کنید 

2728
برین سرایداری شوهرت کارای خونه رو کنه بهتون جا میدن و حقوق ، بگرد تو همشهری

سرای داری خوبه اجاره رهن هم نمیخواد 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
عزیزم ما که تو خونه بکاریم اگه گوشیم نباشه که دق میکنیم ماهی ۱۵هزارپول خیلی زیادی نیست ادم نت بخره ب ...

وای ۱۵چیه من ۱۰۰بیشترمیخرم 

خوب اخه یکی میگ هیچی نیس بچم بخوره همونم‌میتونه یچیزبخره بده بچش 

وگرنه من کیم ک بخام مچ بگیزم اخه کلی گفتم 

وخدایی که بشدت کافیست
2738

بر باعثش لعنت.لعنت.بعد دیوثا فیلم میسازن تو تلوزیون که به مستاجرا رحم کنید.خب قیمت خونه بره بالا کرایه هم میره بالابالا دیگه.از پریشب اینقد حرص خوردم.شمام دیدید اون پیام فیلمی رو؟تلوزیون نشون میده یارو آیفونو بد   گذاشته صدای اون زنه رو میشنوه که پول 

پیش ندارن.

اخرشم میگه بزرگوارند بخشندگان.یعنی همش میگن مردم به هم دیگه برسن.خودشون به هیچ جاشون نیس 

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
عزیزم ما که تو خونه بکاریم اگه گوشیم نباشه که دق میکنیم ماهی ۱۵هزارپول خیلی زیادی نیست ادم نت بخره ب ...

حق با شماس عزیزم

ولی شما که نمیگیی غذا به بچم مرغی که همسایه داده رو دادم با نون بخوره از فردا اونم نیست

وقتی ادم نداره 15 تومن هم 15 تومنه میتونه باهاش 1 شونه تخم مرغ بخره

چرا همسرت بیکاره؟  

کارگرآهن فروشی بود فتق گرفت عمل کرد دکتر گفت دیگه نباید کار سنگین بکنه چون دومین بار بود عمل میکرد کارگزی دیگه نمیتونه بکنه هرجا میره واسه کار حقوق یه تومنی میدن که فقط سیصد تومن میشه کرایه راهش کلا خوردیم به بن بست 

واااای خیلی ناراحت شدم عزیزم،منم مثل خودت مستاجرم با دوتا بچه با پونصد کرایه تازه وقتم تموم شده نمیدونم میذاره بمونیم یا باید تخلیه کنیم،خدا خودش به من و امثال من کمک کنه،آجی جوونم حداقل به خانوادهاتون بگین تو چه شرایطی هستین ماهم یبار تو شرایط وحشتناکی قرارگرفته بودیم برادرام که انشاءالله هرچی از خدا میخوان بهشون بده کمکمون کردن،کاش خودت میتونستی حداقل فعلا بری سرکار تو دیوار آگهی هارو ببین خیلیا دنبال پرستار میگردن برای شرایط فعلی شما شاید خوب باشه

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2706