2733
2734
عنوان

بیاین میخوام یه چیزی تعریف کنم نظربدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1673 بازدید | 143 پست
آخه مطمعن نیست درسته یه نوع خیانته از نظرش ولی دلیل محکمی نداره که این زندگی رو نخواد

بگو برو مطمئن شو من ترسی ندارم برو ببین تحقیق کن 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه عادتی دارم به نظر خودم خوب نیس،من هراتفاقی برام بیفته زود به شوهرم میگم،مثلا اگه من جای استارت ...

ببین فرق میکنه مزاحمت تلفنی ساده رو میشه گفت ولی موصوع مزاحمت خاستگار سابق رو نه 

هزارتا حرف پشتش درمیاد و میترسی شر درست شه

2731
ببین فرق میکنه مزاحمت تلفنی ساده رو میشه گفت ولی موصوع مزاحمت خاستگار سابق رو نه  هزارتا حرف پ ...

تو خودت از بس میترسی داری جذبش میکنی ول کن بابا میگی خیانت نکروی از خودت خیالت راحته پس تماااام.رفتار شوهرتم بیخیال مشگل خودشه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
ببین فرق میکنه مزاحمت تلفنی ساده رو میشه گفت ولی موصوع مزاحمت خاستگار سابق رو نه  هزارتا حرف پ ...

خب خواستگار بوده،اگه دوست یا نامزد بود آره

نمیدونم،شرایطا هم فرق داره

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
تو خودت از بس میترسی داری جذبش میکنی ول کن بابا میگی خیانت نکروی از خودت خیالت راحته پس تماااام.رفتا ...

یه بار که گفتم چرا متلک میندازی منظورت منم؟

گفت مگه تو خیانتکاری که ازحرف من بدبرداشت میکنی

من همینجوری گفتم

یه بار که گفتم چرا متلک میندازی منظورت منم؟ گفت مگه تو خیانتکاری که ازحرف من بدبرداشت میکنی من همی ...

وای چرا به خودت میگیریییییی چرا میندازیش تو فکرررر دختر خوب اشتباه نکن اصلا منظورت چیه رو نگووووو به خودت نگیررررررررر چرا روشو تو رو خودت باز میکنییییییی

عوض کرده بودم اون از کجا گیر اورده بود نفهمیدم الانم که یه خط جدید دستمه

به خدا منم متلک مینداختم ببینم واکنشت جیه تو به خودت میگرفتی من شک میکردم خائن نباشی 😐

عوض کرده بودم اون از کجا گیر اورده بود نفهمیدم الانم که یه خط جدید دستمه

قانون جذب رو یادت نره هر چی فک کنی میاد سمتت انقد فک کردی که اونم نمیتونه فراموش کنه 

پس وقتی باکنایه حرف میزنه چی بگم؟

سکوت و ترک محل اخه عزیزم کنایه و متلک جواب نداره اصلاااا به رو خودت نیاااار 

2706