2726
عنوان

بچها کسی هماتوم داشته بعد رفع بشه

6173 بازدید | 25 پست

دیروز رفتم سونو قلبش تشکیل شده ولی دکتر گفت دورش خون هست. هماتوم ساب نسبتا وسیع. خیلی نگرانم شیافت استفاده میکنم و فعلا استراحتم. یعنی رفع میشه خیلی نگرانم

من هم دقيقا سونوي قلب ك رفتم فهميدم هماتوم سابكرونيك دارم. بهم شياف سيكلوژست داد و توي سونوي غربالگري ك رفتم كاملا رفع شده بود.

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هفته۱۲سونوان تی گفت هماتوم دارم هفته۱۸اونومالی گفت هم هماتوم رفع شده هم وضعیت جفتم خوبه چون۱۲هفته جفتمم پاین بود

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

من داشتم و رفع شد اونم بعد از سه روز استراحت ...دکتر گفته بود یک هفته استراحت کن اما من گوش نکردم و بعد از سه روز رفتم سر کار اونم از 35 تا پله بالا و پایین میشدم

منم هماتوم ساب داشتم به شدت وحشتناک خونریزی داشتم هفته ۵ رفتم سونو گفت ساک حاملگی خالیه احتمالا پوچه و سقط میشه . رفتم دکتر گفت هفته ۵ جنین دیده نمیشه هر ۱۲ ساعت شیاف داد و استراحت مطلق و امپول پرولوتون ۲۰۰ هر هفته یکی . خدا روشکر هفته ۷ قلبش دیده شد و الانم ۴۷ روزه تو بغلمه فرشته نازم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

مال من اندازش ۴۰*۳۰بود استراحت مطلق کردم و شیاف خارجی و امپول . مال من دفع شد با خونریری سیاه

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
من هم دقيقا سونوي قلب ك رفتم فهميدم هماتوم سابكرونيك دارم. بهم شياف سيكلوژست داد و توي سونوي غربالگر ...

خیلی نگرانم. به منم شیافت پروستوژن خارجی دادن.یعنی رفع میشه

من داشتم و رفع شد اونم بعد از سه روز استراحت ...دکتر گفته بود یک هفته استراحت کن اما من گوش نکردم و ...

آره به منم گفت از پله بالا پایین نشو. نزدیکی نکن کار سنگین نکن.هیچکسم ندارم. شوهرم بیچاره کمک میکنه اما خوب اونم تا دیر وقت سرکاره

منم هماتوم ساب داشتم به شدت وحشتناک خونریزی داشتم هفته ۵ رفتم سونو گفت ساک حاملگی خالیه احتمالا پوچه ...

خداروشکر عزیزم. انشاالله که سلامت بیاد بغلت برامنم دعا کن عزیزم

منم هماتوم ساب داشتم به شدت وحشتناک خونریزی داشتم هفته ۵ رفتم سونو گفت ساک حاملگی خالیه احتمالا پوچه ...

مبارکت باشه فک کردم هنو بارداری. انشالله قدمش خیره براتون

2706