2737
2734
عنوان

ماشین تحویل سی روزه

1480 بازدید | 85 پست

سلام دوستان

این ماشینای سایپا که میزنن تحویل سی روزه بنظرتون چقد طول میکشه واقعا بیان؟؟؟

خودتون یا تو اشنا چقدر طول کشیده؟؟؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخوام یه پراید برای تو خونه بگیرم برای تو شهری

۹۲-۹۳پرسیدم۳۵-۶

تصمیم گرفتم با۳۷تمن ثبتنام کنم

بنظرتون چقد طول میکشه بیاد؟؟؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
سی روزه نیست عزیزم، ما دیروز ثبت نام کردیم توی قرارداد زده شصت روزه

قطعا از شصت هم بیشتر میشه ولی از شصت روز هم به ازای هرروز تاخیر حدود سی درصد به پولت سود تعلق میگیره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738
سی روزه نیستن ۴۵ روزن

نوشته۳۰روزه

سی روزه نیست عزیزم، ما دیروز ثبت نام کردیم توی قرارداد زده شصت روزه

چطور ثبت نام کردید اینکه فورا میزنه پرشده 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
قطعا از شصت هم بیشتر میشه ولی از شصت روز هم به ازای هرروز تاخیر حدود سی درصد به پولت سود تعلق میگیره

تااخر تابستون هم بیاد برای من مشکلی نیست

کجا باید ثبت نام کنیم؟؟؟

سایت سایپا ایران کار، خیلی باید نت خوبی داشته باشی و هرروز راس ساعت ۱۰ توی سایت باشی من بعد از چهار روز موفق شدم!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706